SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Jeździsz bezpiecznie i zgodnie z przepisami? Zapłacisz niższe OC!

Jeździsz bezpiecznie i zgodnie z przepisami? Zapłacisz niższe OC!

24.01.2017, godz. 13:50
aplikacja, ubezpieczenie samochodu
aplikacja foto: SHUTTERSTOCK

Niecodzienną opcję zakupu taniej polisy OC przygotowała firma Ergo Hestia oraz właściciele aplikacji Yanosik. Kierowcy jeżdżący bezpiecznie zostaną docenieni przez nową markę na rynku – YU!

Nowa wersja aplikacji Yanosik, przy okazji dostarczania informacji o kontrolach na drodze, zbiera dane o naszym stylu jazdy. Pod uwagę bierze dane o przekraczaniu ograniczeń prędkości, godzinach jazdy oraz wybieranych trasach. Jeśli zgodziliśmy się na przesyłanie ofert handlowych, jedna z nich może okazać się wyjątkowo ciekawa.

Zobacz też: W przyszłym roku OC tylko droższe

Gdy profil kierowcy zostanie stworzony i okaże się, że jest on bardzo przykładnym użytkownikiem drogi, zostanie on zaproszony do kupna polisy OC spod marki YU! (komórka Ergo Hestii) po niższej cenie. Biorąc pod uwagę, że nadchodzą podwyżki tej polisy nawet o 30 do 50%, okazuje się to bardzo ciekawą propozycją.

Już wcześniej można było zakupić ubezpieczenie przez aplikację (wymagało to zeskanowania kodu z dokumentów pojazdu), jednak teraz jest to oferta skierowana dla bardzo ograniczonej grupy użytkowników. Profil kierowcy będzie cały czas aktualizowany, a o naszych „bezpiecznych” postępach będziemy informowani na bieżąco. Co ważne, kilometry można będzie „nabijać” w każdym aucie.

Czy wiesz, że Akcyza odbija się na imporcie? Szokujące wyniki!

Opcja płacenia ubezpieczenia w zależności od stylu jazdy zostanie też zaproponowana w najbliższym czasie przez firmę Link4. Ta z kolei będzie wykorzystywać dane dostarczone przez NaviExpert.

Oferta Yanosika i Ergo Hestii nie dotyczy samochodów firmowych, młodszych niż 3 lata oraz osób używających urządzenia Yanosik GT.

Bądź na bieżąco z motoryzacją. Polub nas na Facebooku

autor: Mateusz Lubczański zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: