SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Kasia Cichopek ma nową brykę! Zamieniła Mini na luksusowego Volkswagena

Kasia Cichopek ma nową brykę! Zamieniła Mini na luksusowego Volkswagena

23.04.2014, godz. 12:00
Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek foto: Volkswagen

Opłaca się być celebrytą. Popularność przyciąga nie tylko zainteresowanie ze strony fanów i mediów, ale sprawia również, że interesują się nami sponsorzy. Kasia Cichopek doskonale wie, jak zarobić na swoim wizerunku. Znana aktorka ostatnio promuje markę Volkswagen, w zamian dostając luksusowe rekreacyjne auto!

Wiele polskich gwiazd dostaje od producentów samochody, a często do kompletu nawet bony na paliwo. W zamian mają pokazywać się nimi na przykład podczas różnych imprez, a także pozwalać na fotografowanie podczas korzystania z nich. Jak podaje plotkarski portal pudelek.pl, najpewniej w taki sposób Cichopek otrzymała nowiuteńkiego Volkswagena Tiguana. Wcześniej jeździła prywatnym Mini Cooperem.

Zobacz też: Robert Lewandowski ma nowe auto - jeździ mocarnym Ferrari F12 Berlinetta

Auto w podstawowej wersji warte jest co najmniej 86 tysięcy złotych. Nasza polska gwiazda jeździ białym egzemplarzem z ekskluzywnym pakietem stylistycznym R-style i silnikiem 2.0 TDI. Tak doposażone auto jest warte co najmniej 130 tysięcy złotych, a nie znamy i tak szczegółów wyposażenia dodatkowego, które mogło dodatkowo podnieść cenę luksusowego Volkswagena.

Zobacz, jak wygląda Volkswagen Tiguan, jakim jeździ Kasia Cichopek

autor: Rafał Michalak zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: