SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Cars & Coffee pod Warsaw Spire - nasza galeria

Cars & Coffee pod Warsaw Spire - nasza galeria

27.05.2017, godz. 21:40
Kawa i samochody pod Warsaw Spire
Kawa i samochody pod Warsaw Spire foto: SuperAuto24.pl

Aura zachęca do wyciągnięcia garażowych perełek na drogi. Miłośnicy wysmakowanej motoryzacji rozpoczęli więc sezon i spotkali się na pierwszym w tym sezonie zlocie z cyklu "Cars & Coffee".

Słoneczna pogoda, doskonała kawa i zapach benzyny unoszący się w powietrzu - tak można podsumować pierwsze w tym sezonie spotkanie z cyklu Cars & Coffee. Na czym polega ta inicjatywa? Przede wszystkim, na spędzeniu przyjemnie czasu w otoczeniu samochodów niespotykanych i ciekawych, starych i nowych, odrestaurowanych i dotkniętych zębem czasu... przy smakowitym espresso.

Na rozpoczęciu sezonu na Placu Europejskim w Warszawie można było zobaczyć wspaniałe okazy ciekawych pojazdów - od żółtego Volvo P1800S, Mustanga i Chevroleta Chevelle SS czy Camaro, przez Toyotę GT86, BMW M4 czy M5 w kombi (E61!!!) aż do zdumiewających superaut pokroju Bentleya Bentaygi, Porsche 911 GT3 czy Lamborghini Huracan.

Na pierwszym w tym sezonie spotkaniu frekwencja nie zawiodła, a wszystko wskazuje, że cykl Cars & Coffee wpisze się w kalendarz warszawskich (i nie tylko!) motomaniaków. Nie możemy doczekać się kolejnej edycji!

Bądź na bieżąco z motoryzacją. Polub nas na Facebook

autor: Mateusz Lubczański zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: