SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Kawalkada superaut przejechała przez Katowice

Kawalkada superaut przejechała przez Katowice

28.04.2015, godz. 16:34
Kawalkada superaut w Katowicach
Kawalkada superaut w Katowicach foto: materiały prasowe

Mieszkańcy Katowic w dniu 27 kwietnia, mogli być bardzo zdziwieni na widok kawalkady supersamochów, przemieszczających się przez miasto. Wszystko to za sprawą cyklu imprez Gran Turismo Events. Spod salonu Ferrari Katowice, horrendalnie wartościowa kolumna aut ruszyła w podróż do Słowacji.

Grupa kilkudziesięciu luksusowych wozów sportowych, które na co dzień trudno zobaczyć na polskich ulicach, przyciągała ogromną uwagę licznie zgromadzonej publiczności pod katowickim salonem marki Ferrari. Z tego miejsca wyruszył eskortowany przez policję przejazd przez miasto. A wszystko to z powodu imprezy Gran Turismo Slovakia.

Sprawdź: Gran Turismo Polonia 2015: superauta po raz 11. w Poznaniu

Spotkanie w Katowicach było pierwszą częścią Gran Turismo Slovakia. Kolejne wydarzenie to już spotkanie uczestników na torze wyścigowym w dniach 29-30 kwietnia, na słowackim obiekcie Slovakiaring. Miesiąc później w dniach 25-28 maja uczestnicy spróbują swoich sił na legendarnym Nurburgring Nordschleife.

Od ponad dziesięciu lat Gran Turismo Events organizuje ekscytujące wyprawy samochodowe po całej Europie. Największą popularnością cieszy się impreza Gran Turismo Polonia, skupiająca podczas podczas paru dniu w naszym kraju najbardziej ekskluzywne samochody świata. Gran Turismo Polonia 2015 odbędzie się w dniach 1-5 lipca.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: