SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Kierowca Skody taranuje motocyklistę. Działał celowo? - WIDEO

Kierowca Skody taranuje motocyklistę. Działał celowo? - WIDEO

21.06.2016, godz. 11:14
Skoda taranuje motocyklistę
Skoda taranuje motocyklistę foto: YouTube

Sezon motocyklowy to trudny okres dla kierowców jednośladów. Spotykają się oni z różnymi reakcjami "samochodziarzy", którzy choć na ogół uprzejmie ustępują miejsca na drodze i uśmiechają się zza szyb, to bywa i tak, że kierowcom aut zdarzają się agresywne i nieodpowiedzialne manewry.

Przykład agresywnej sytuacji można zobaczyć na poniższym filmie. Z relacji motocyklisty wynika, że kierowca Skody postanowił ukarać motocyklistę za zbyt szybki manewr. Pod filmem autor napisał: Zbieram się do wyprzedzania Skody, ale popełniam błąd, licząc że kierowca jest przy zdrowych zmysłach. Niestety nie jest. Postanawia mnie "ukarać" za zbyt szybkie wyprzedzanie, gwałtownie zjeżdżając w lewo i potrącając, po czym beztrosko odjeżdża. Niestety jakość filmu jest tak słaba, że nie mam szans odczytać tablic.

Zobacz też: Pokaz mocy zakończony widowiskowym dzwonem – WIDEO

Kiedy emocje nieco opadły, motocyklista dodał jeszcze kilka zdań: EDIT: 20.06.2016 Po opadnięciu pierwotnych emocji, muszę dodać kolejny komentarz. Moim celem nie było i nie jest ściganie, linczowanie ani stalkowanie kierowcy Skody. Wiem, że nie jestem tu bez winy, chciałbym żeby ten film był przestrogą dla innych motocyklistów "rumakujących" po drogach, niech się uczą na cudzych błędach. Co do kierowcy auta, mam głęboką nadzieję, że manewr który wykonał, nie był celowy, tylko spowodowany zaskoczeniem, albo zwykłym błędem.

Cała sytuacja wyglądała dramatycznie, ale na szczęście obeszło się bez poważnego uszczerbku na zdrowiu.

autor: Jakub Tujaka zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: