SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Kino samochodowe pod Narodowym - rusza plenerowe kino dla zmotoryzowanych

Kino samochodowe pod Narodowym - rusza plenerowe kino dla zmotoryzowanych

31.07.2014, godz. 13:20
Kino samochodowe pod Narodowym
foto: Kino samochodowe pod Narodowym

Kina samochodowe to atrakcja znana przede wszystkim ze Stanów Zjednoczonych, jednak w Polsce także nie brakuje zwolenników takiego spędzania wolnego czasu. Już za kilka dni warszawiacy będą mieli okazję do wzięcia udziału w niecodziennym wydarzeniu, ponieważ w sobotę rusza "Kino samochodowe pod Narodowym".

Aż 11 tysięcy warszawiaków podpisało się pod prośbą o zorganizowane kina samochodowego w stolicy, co przełożyło się na realizację tego projektu. Jak sama nazwa wskazuje, "Kino samochodowe pod Narodowym" będzie odbywać się na błoniach Stadionu Narodowego, gdzie możliwe będzie zgromadzenie setek pojazdów. Projekcje filmów rozpoczną się już w najbliższą sobotę (tj. 2.08.2014 r.) i będą kontynuowane do połowy września. Wstęp jest wolny, a na osoby, które przybędą bez samochodu, będą czekać leżaki.

Zobacz też: Verva Street Racing 2014 na Stadionie Narodowym - PROGRAM, CENY BILETÓW

Seanse będą wyświetlane na ekranie o wymiarach 10m x 15m, a o tym co będzie pokazywane widzom decydują internauci za pomocą Facebooka. Fanpage wydarzenia znajduje się pod tym linkiem: "Kino samochodowe pod Narodowym".

Najbliższy seans odbędzie w sobotę 2 sierpnia, o godzinie 21:00. Pierwszym pokazem jaki obejrzą widzowie na błoniach Stadionu Narodowego będzie film "Nietykalni".

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Łukasz Kuźmiuk zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: