SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Kinowy "Need for Speed": adrenalina, supersamochody i pościgi

Kinowy "Need for Speed": adrenalina, supersamochody i pościgi

14.03.2014, godz. 11:24
Need For Speed - plakat
foto: materiały prasowe

Ekranizacja najsłynniejszej gry wyścigowej "Need For Speed" już 21 marca trafi na polskie ekrany kinowe. Fani konsol i komputerów będą mieli teraz szansę przełożyć wirtualne emocje na magiczny wymiar kina.

Film to prawdziwa gratka dla fanów popularnego cyklu samochodowych gier. Na ekranie nie zabraknie najlepszych supersamochodów świata, widowiskowych policyjnych pościgów, serii kraks, latających nad autami helikopterów czy malowniczych pejzaży. Na planie pojawiły się m.in. takie supersamochody jak: Lamborghini Sesto Elemento, Bugatti Veyron Super Sport World Record Edition, Koenigsegg Agera R, GTA Spano, McLaren P1 czy Saleen S7.

Zobacz też: Wszystkie supersamochody z planu filmowego "Need for Speed"

Główną postacią obrazu jest Aaron Paul. W scenariuszu aktor wciela się w postać kierowcy Tobey'a Marshalla. Mężczyzna pasjonujący się ekstremalną jazdą samochodową, po wyjściu z więzienia szuka zemsty. Tobey po odsiedzeniu kary za przestępstwo, w które wrobił go dawny wspólnik, zgłasza akces do nielegalnych rajdów ulicznych. Tymczasem dawny wspólnik dowiadując się o jego wyjściu na wolność, wyznacza nagrodę za jego głowę.

WIDEO - zobacz zwiastun filmu "Need for Speed"

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: