SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Klasyki i ciężarówki na targach Poznań Motor Show 2017 - zobacz GALERIĘ

Klasyki i ciężarówki na targach Poznań Motor Show 2017 - zobacz GALERIĘ

07.04.2017, godz. 19:45
Klasyki na targach Motorshow Poznań 2017
Klasyki na targach Motorshow Poznań 2017 foto: SuperAuto24.pl

Choć poznańskie targi motoryzacyjne kojarzone są głównie z premierami gorących nowości (słusznie zresztą), to w halach wystawowych można znaleźć też inne zdumiewające auta, które pomimo swojego wieku nadal prezentują się doskonale.

W tym roku stoisko, które należy obowiązkowo zobaczyć w Poznaniu należy do Mercedesa. Ten producent nie tylko cieszy oko konceptami, szalonymi Klasami G do kwadratu czy potworami spod znaku AMG, ale i klasycznymi pojazdami sprzed lat. Wszystkie z nich są dopieszczone, a w Poznaniu pojawiły się takie okazy jak Mercedes AMG 300 SEL 6.8 z 1969 roku czy AMG Hammer z początku lat 90-tych. Co ciekawe, niektóre egzemplarze są na sprzedaż, a regularną ofertę klasyków po renowacji można znaleźć u jednego z poznańskich dealerów.

Zobacz koniecznie: Hostessy na targach Poznań Motor Show 2017

Ale nie tylko Mercedes ma coś do zaoferowania dla fanów klasyków. Gdzieniegdzie można natknąć się na takie perełki jak Maluch (Fiat 126p) czy Kredens (Fiat 125p), a zmierzając do kolejnych stoisk warto wypatrywać innych perełek. Fani wagi ciężkiej muszą zerknąć na stoisko z ciężarówkami (gdzie także ukryło się kilka klasyków), a w ramach rozrywki można spróbować swoich sił podczas wyzwań sprawnościowych na powietrzu przygotowanych przez producentów.

W ubiegłym roku targi przyciągnęły ponad 130 tysięcy osób. Więcej informacji o tegorocznej imprezie można znaleźć tutaj.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Mateusz Lubczański zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: