SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Kobieta-pirat uciekała przed pościgiem policyjnym: 100 punktów na koncie! - WIDEO

Kobieta-pirat uciekała przed pościgiem policyjnym: 100 punktów na koncie! - WIDEO

17.09.2014, godz. 17:38
Kobieta-pirat uciekała przed pościgiem policyjnym: 100 punktów na koncie!
Kobieta-pirat uciekała przed pościgiem policyjnym: 100 punktów na koncie! foto: Policja

Efektownych, ale i bardzo niebezpiecznych pościgów na polskich drogach nie brakuje. Niedawno wspominaliśmy o motocykliście, który uciekając wpadł do rowu, a teraz 100 punktów uzbierała pewna pani uciekająca Mercedesem przed małopolskimi funkcjonariuszami.

W poniedziałkowy wieczór (15 wrzesień) policjanci małopolskiej drogówki zauważyli niebezpiecznie jadącego Mercedesa. Po wezwaniu do zatrzymania Mercedes zaczął uciekać łamiąc po drodze kilkanaście przepisów. Okazało się, że za kierownicą siedziała 31-latka, która w ciągu całego pirackiego rajdu m.in. przekraczała prędkość, wjeżdżała na rondo pod prąd, przejechała przez skrzyżowanie na czerwonym świetle i wyprzedzała w niedozwolonych miejscach. I wszystko z dwójką dzieci na tylnej kanapie.

Zobacz też: Szalona ucieczka pijanego: dachował i wypadł z auta

W pewnym momencie mieszkanka Chorzowa zatrzymała się w jednej z bocznych uliczek Chełma Śląskiego. Okazało się, że zatarła silnik i hamulce w swoim Mercedesie. W wyniku szaleńczego rajdu konto punktowe kierującej "wzbogaciło" się o 100 punktów a nagranie z policyjnego wideorejestratora wraz z wnioskiem trafiło do sądu. Kobieta straciła też prawo jazdy.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Marek Adamowicz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: