SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Kolejna prowokacja Stonogi! Audi R8 pędzi ponad 330 km/h w Warszawie - WIDEO

Kolejna prowokacja Stonogi! Audi R8 pędzi ponad 330 km/h w Warszawie - WIDEO

15.03.2016, godz. 10:52
Zbigniew Stonoga
Zbigniew Stonoga foto: YouTube

Zbigniew Stonoga znów prowokuje organy ścigania. Tym razem opublikował film, na którym niezidentyfikowany kierowca pędzi 330 km/h przez Warszawę. Jako narzędzia do łamania przepisów drogowych używane jest białe Audi R8 pierwszej generacji.

Dwa dni po publikacji nagrania, na którym Zbigniew Stonoga z fotela pasażera dopinguje kierowcę Ferrari 458 Italia jadącego z prędkością 345 km/h, na jego kanale w serwisie YouTube pojawiło się kolejne podobne nagranie. Tym razem kierowca Audi R8 łamie ograniczenia prędkości i pędzi około 330 km/h.

Zobacz też: Stonoga pędzi Ferrari 458 Italia z prędkością ponad 300 km/h!

Na nagraniu widać przejazd Trasą Toruńską w Warszawie, dalej skręt w ulicę Głębocką, a potem w ul. św. Wincentego pod urząd dzielnicy Targówek. Na Trasie Toruńskiej panuje ograniczenie prędkości do 120 km/h, a Audi z nagrania pędzi 330 km/h. Na ulicy Głębockiej i św. Wincentego prędkość jest ograniczona do 50 km/h.

Przeczytaj: TEST Audi R8 V10 Plus 5.2 FSI quattro: drogowy myśliwiec

Przypominamy, że podobne czyny sąd może zakwalifikować jako sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym, za co grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy, do nawet ośmiu lat.

autor: Jakub Tujaka zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: