SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Kolekcja aut Paula Walkera idzie pod młotek

Kolekcja aut Paula Walkera idzie pod młotek

03.05.2014, godz. 19:28
Kolekcja samochoów Paula Walkera
Kolekcja samochoów Paula Walkera foto: YouTube

Paul Walker był za życia posiadaczem sporej kolekcji samochodów. W internecie można obejrzeć nawet film, na którym widać niektóre auta tragicznie zmarłego aktora. Teraz okazuje się, że niektóre jego pojazdy zostaną sprzedane.

Zmarły w wypadku samochodowym Walker, był utalentowanym aktorem i doświadczonym kierowcą. Poza grą w filmach, pasjonował się motoryzacją i tuningiem. Był licencjonowanym dilerem samochodów i współwłaścicielem firmy AE Performance, gdzie serwisowano i przechowywano gwiazdorskie pojazdy.

Zobacz też: Prędkość i stare opony! Oficjalna przyczyna wypadku Paula Walkera

Walker, jak na prawdziwego zmotoryzowanego maniaka przystało, posiadał też własny zbiór oryginalnych aut. Sporo z nich garażował właśnie w halach należących do AE Performance. Imponujących rozmiarów kolekcja zawiera dużo maszyn amerykańskich, ale nie brakuje też rasowych przedstawicieli ze Starego Kontynentu i Japonii.

Teraz okazuje się, że część aut pochodzących z kolekcji aktora pójdzie pod młotek. Zagraniczny serwis TMZ donosi o szykowanej aukcji. Aby nie podnosić jednak sztucznie cen, przy sprzedaży aut nie pojawi się informacja o słynnym właścicielu.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: