SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Kora jeździ BMW X6. Gwiazda dostaje auta w ramach promocji marki

Kora jeździ BMW X6. Gwiazda dostaje auta w ramach promocji marki

25.10.2016, godz. 14:06
KORA JACKOWSKA, KAMIL SIPOWICZ_1PUBL
KORA JACKOWSKA, KAMIL SIPOWICZ foto: 07 PAPARA

Polski oddział marki BMW będący jakiś czas temu mecenasem projektu filmowego "Droga do Mistrzostwa", wciąż wspiera artystów związanych z tym dokumentalnym obrazem. Jedną z gwiazd biorących udział w filmowym dziele była wokalistka Kora, korzystająca w tym czasie z aut użyczanych przez BMW.

Znana polska wokalistka wciąż jest widywana w autach marki BMW. Jak się okazuje, Kora nie bez przyczyny jeździ luksusowymi pojazdami bawarskiej firmy. BMW często angażujące się w promowanie kultury i sztuki, mimo zakończenia projektu "Droga do Mistrzostwa" wciąż współpracuje z Korą i zapewnia artystce odpowiednie środki lokomocji. - Użyczamy Pani Korze nasze auta do testowania - powiedziała nam Katarzyna Gospodarek z BMW Group Polska.

Zobacz: TEST BMW X6 30d xDrive: druga odsłona fenomenu

W ostatnim czasie Kora widywana jest w czarnym BMW X6. Pojazd ten zapewnia bardzo dobrą dynamikę i wysoki komfort podróżowania. Auto użytkowane przez wokalistkę jest wyposażone w napęd na cztery koła, skórzaną tapicerkę i masę różnych systemów wspierających kierowcę podczas jazdy.

Gdyby Kora postanowiła kupić sobie takie auto na własność, musiałaby na nie wydać minimum 328 100 zł. Tyle kosztuje podstawowa wersja xDrive 30d, z 6-cylindrowym silnikiem wysokoprężnym o pojemności 3.0 litra i mocy 258 KM i 560 Nm. Modele z mocniejszymi jednostkami napędowymi i bogatym wyposażeniem potrafią przekroczyć nawet 500 tysięcy złotych.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: