SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Kosmiczne Audi w filmie "Obcy: Przymierze"

Kosmiczne Audi w filmie "Obcy: Przymierze"

29.04.2017, godz. 15:33
Kosmiczny łazik Audi w filmie Obcy: Przymierze
Audi w filmie "Obcy: Przymierze" foto: Audi

Audi w słynnej serii "Obcy" opowiadającej o krwiożerczych bestiach z kosmosu? To nie żaden żart! W najnowszej części filmowego przeboju gatunku science fiction pojawi się najprawdziwszy produkt czterech pierścieni, a dokładnie księżycowy łazik Audi lunar quattro.

Audi lunar quattro to najprawdziwszy pojazd zbudowany przez ekspertów Audi w kooperacji z niemieckim start-up'em "Part-Time Scientists". Łazik już wkrótce ma naprawdę wyruszyć w przestrzeń kosmiczną, ale zanim do tego dojdzie, zdołał zagrać w najnowszym filmie wyreżyserowanym przez Ridleya Scotta. "Obcy: Przymierze" na ekrany polskich kin wejdzie 12 maja 2017 roku i właśnie w tym obrazie zobaczymy łazik marki Audi.

Przeczytaj też: Audi leci z misją na Księżyc!

Audi lunar quattro będzie częścią wyposażenia statku Przymierze. Pojazd stanowi część ekwipunku wspierającego, z którego w fabule filmu korzysta bohaterka Faris (Amy Seimetz) podczas nawigacji i eksploracji nieznanej planety.

Występ Audi lunar quattro w filmie to efekt współpracy wytwórni filmowej Twentieth Century Fox i Audi. - Obcy to dla nas doskonały sposób prezentacji zbudowanego przez Audi łazika księżycowego i pokazania futurystycznych rozwiązań technicznych w wizjonerskim otoczeniu – powiedział Giovanni Perosino, vice-szef działu Międzynarodowej Komunikacji Marketingowej Audi AG.

ZOBACZ jak łazik Audi odkrywa niezidentyfikowaną formę życia:

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: