SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Krzysztof Rutkowski jeździ Mercedesem-AMG GT S w teledysku disco polo

Krzysztof Rutkowski jeździ Mercedesem-AMG GT S w teledysku disco polo

17.11.2016, godz. 12:31

Krzysztof Rutkowski znany z zamiłowania do szybkich samochodów, ostatnio zaczął też śpiewać. Słynny polski detektyw wystąpił w utworze Fishera "Jesteś aniołem". Jak na porządny teledysk disco polo przystało, nie mogło w nim zabraknąć mocnego motoryzacyjnego akcentu z Rutkowskim za kierownicą.

Krzysztof Rutkowski za sprawą mediów społecznościowych od czasu do czasu chwali się różnymi sytuacjami z życia prywatnego. Przykładowo na facebooku nie raz można było znaleźć zdjęcia samochodów jakimi detektyw jeździ na co dzień, w tym też mocarnego, tylnonapędowego Mercedesa-AMG GT S.

Teraz złoty Mercedes ze śpiewającym Rutkowskim za kierownicą pojawił się w teledysku Fishera. Auto pod maską ma 4-litrowe V8 z podwójnym doładowaniem. Moc 510 KM i 650 Nm momentu obrotowego pozwala rozpędzić auto od 0 do 100 km/h w czasie 3,8 sekundy, a prędkość maksymalna przekracza 310 km/h! Cena takiego auta w wrsji GT S to minimum 650 000 zł.

Testowaliśmy go: TEST Mercedesa-AMG GT S 4.0 V8 510 KM

- Ten teledysk jest fragmentem mojego życia. Pojawiam się w nim z moją żoną i synem. Scenariusz do teledysku stworzyłem ja i został on zaakceptowany przez Fishera. Tomek wykonał teledysk, a ja dałem pewien pomysł. Utwór daje nam odniesienie do rzeczywistości. Nie ma biznesu bez show-biznesu. Zaśpiewałem. Zamierzam rozpocząć karierę muzyczną. Śpiewanie daje przyjemność i jest to spokojniejsza robota od detektywistycznej. Jest więcej możliwości i przyjaciół niż w tym, co robię. Wrogów mam bardzo dużo, i ta liczba cały czas narasta - powiedział Super Expressowi Krzysztof Rutkowski.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: