SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Krzysztof Rutkowski ma nowego Mercedesa AMG GT! Superbryka polskiego detektywa

Krzysztof Rutkowski ma nowego Mercedesa AMG GT! Superbryka polskiego detektywa

28.07.2015, godz. 12:52
2015 Mercedes-AMG GT
Mercedes-AMG GT foto: Mercedes

Krzysztof Rutkowski od dawna jest znany z zamiłowania do szybkich samochodów. Niedawno sprawił sobie nową zabawkę jaką jest najnowszy Mercedes AMG GT! Teraz żaden przestępca mu z pewnością nie ucieknie!

Detektyw Rutkowski wykorzystuje swój publiczny profil na portalach społecznościowych nie tylko do poszukiwań zagubionych osób. Lubi też od czasu do czasu pochwalić się swoim życiem prywatnym i nie inaczej jest w tym przypadku. W garażu Krzysztofa Rutkowskiego stanęło nowe cacko i już jest intensywnie użytkowane. Polscy przestępcy mają czego się bać, bo uciekać w pościgach będzie dużo trudniej!

Zobacz: Mercedes-Benz C63 AMG Coupe Legacy Edition: pożegnanie wolnossącego V8

To najnowszy Mercedes AMG GT S w wersji Edition 1. Auto ma pod maską 4-litrowe V8 z podwójnym doładowaniem. 510 KM i 650 Nm momentu obrotowego pozwala rozpędzić AMG GT S do 100 km/h w czasie 3,8 sekundy, a prędkość maksymalna przekracza 310 km/h! Wspomnimy tylko, że AMG GT S Edition 1 jest dodatkowo wyposażone w 10-ramienne felgi, dach z karbonu, i pakietu aerodynamicznego m.in ze spojlerem na klapie.

Oto nowe cacko Krzysztofa Rutkowskiego

.

autor: Marek Adamowicz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: