SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Kto będzie nowym prowadzącym Top Gear zamiast Chrisa Evansa?

Kto będzie nowym prowadzącym Top Gear zamiast Chrisa Evansa?

15.08.2016, godz. 05:00
Matt LeBlanc
Matt LeBlanc foto: EAST NEWS

Zupełnie nowy skład motoryzacyjnego show "Top Gear" jeszcze na dobre nie zdążył nas do siebie przyzwyczaić, a już szykują się w nim duże zmiany. O odejściu Chrisa Evansa było już wiadomo od jakiegoś czasu. Teraz wiemy niemalże na pewno, kto go zastąpi i dostąpi zaszczytu liderowania reszcie ekipy.

Jak się okazuje prowadzący 23. serię słynnego motoryzacyjnego show Chris Evans nie wytrzymał ciężaru bycia liderem tak kultowego i bardzo popularnego programu. Przysłowiowym gwoździem do trumny Evansa były niezbyt przychylne głosy zza kulis dotyczące prowadzenia programu przez Anglika, problemy z policją oraz delikatnie mówiąc mało przyjazne stosunki ze współprowadzącym Mattem LeBlanc.

Zobacz: Zmiana w składzie nowego Top Gear. Kto zastąpi Evansa?

Wszystko wskazuje na to, że to właśnie znany z serialu "Przyjaciele" amerykański aktor obejmie schedę po Evansie. LeBlanc ma za sobą nie tylko widzów, przez których został pozytywnie odebrany, ale także szefostwo BBC. Jak głosi plotka, ci drudzy oferują mu nawet 100-procentową podwyżkę. Jak myślicie? Matt LeBlanc byłby godnym następcą Clarksona?

Bądź na bieżąco z motoryzacją. Polub nas na Facebooku

autor: Paweł Kaczor zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: