SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Lewandowski, Piszczek i Błaszczykowski promują OPLA ASTRĘ SEDAN z polskiej fabryki w Gliwicach - WIDEO

Lewandowski, Piszczek i Błaszczykowski promują OPLA ASTRĘ SEDAN z polskiej fabryki w Gliwicach - WIDEO

13.02.2013, godz. 17:30
Opel Astra - Lewandowski, Błaszczykowski i Piszczek w reklamie Opla
foto: Opel

Klub piłkarski Borussia Dortmund drużynowe sukcesy odnosi w dużej mierze dzięki trzem polskim gwiazdom: Robertowi Lewandowskiemu, Łukaszowi Piszczkowi i Jakubowi Błaszczykowskiemu. Marka OPEL korzystając z tego polskiego akcentu w niemieckiej drużynie, wykorzystała popularność sportowców, którzy wzięli udział w kampanii reklamowej modelu Astra Sedan, produkowanego w Gliwicach.

Opel powrócił do sponsorowania niemieckiej Bundesligi. Poprzez współpracę z klubami partnerskimi: Borussią Dortmund, Bayerem 04 Leverkusen, SC Freiburg, 1. FSV Mainz 05 oraz Fortuną Düsseldorf, firma jako "Oficjalny Partner Premium" wymienionych drużyn piłkarskich, stawia fanów piłki nożnej w centrum swojego zainteresowania.

W dzień meczu Borussi Dortmund z Szachtarem Donieck, rozpoczyna się całkiem nowa kampania reklamowa Opla. W kampanii marketingowej dedykowanej modelu Astra, zostali zatrudnieni trzej znani polscy piłkarze - Robert Lewandowski, Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek.

>>> Opel Cascada: NOWY kabriolet z polskiej fabryki w Gliwicach - ZDJĘCIA + WIDEO <<<

Współpraca Opla nie ogranicza się jednak tylko do reklamy. Opel udostępni także wybrane pojazdy swojej marki, z których piłkarze będą mogli korzystać zarówno podczas oficjalnych okazji, jak i na co dzień. Oficjalne przekazanie modeli Opla nastąpi wkrótce

REKLAMA z Lewandowskim, Błaszczykowskim i Piszczkiem:

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: