SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news MAJÓWKA 2013 - Remonty na DROGACH: Gdzie można spodziewać się UTRUDNIEŃ

MAJÓWKA 2013 - Remonty na DROGACH: Gdzie można spodziewać się UTRUDNIEŃ

30.04.2013, godz. 12:20
budowa, autostrada, droga
foto:

Majówka to czas odpoczynku i wypadów na łono natury. Sytuacja na polskich drogach, które wciąż wymagają wielu gruntownych remontów, może jednak utrudnić dojazd do miejsc, w których planujemy spędzić długi majowy weekend. Gdzie należy spodziewać się utrudnień w związku z remontami dróg? Prezentujemy miejsca, w których trwają najbardziej intensywne prace.

Polska północna: Najbardziej intensywne prace  trwają w okolicach Olsztyna na drodze nr 16 oraz na drodze nr 51. Remonty trwają również na drogach dojazdowych do Mrągowa (na drodze nr 59). Na drogach do Elbląga (nr 55 i 54) także możemy spodziewać się utrudnień.

Polska południowa: W tym obszarze kraju najwięcej remontów dróg trwa na drogach dojazdowych do Rzeszowa (na drodze nr 4 i nr 9), na drogach do Przemyśla (nr 77 i nr 4), na autostradzie A4 w okolicach Krakowa i Tarnowa, oraz przy wjeździe do Katowic (droga nr 1, droga S86, droga S1, droga nr 81, droga nr 44). Prace trwają również na drodze nr 46 na odcinku Nysa-Opole oraz na drogach nr 38, 40 i 45.

Polska wschodnia: W Polsce zachodniej największe utrudnienia panują na drodze nr 8, na odcinku Augustów-Białystok. Wokół Lublina sytuacja wygląda podobnie. Na drodze nr 12 na odcinku Radom-Lublin natkniemy się na spore utrudnienia w związku z aż czterema pracami prowadzonymi na tym odcinku drogi. Utrudnienia czekają nas także na drogach dojazdowych do Chełma i Zamościa.

Polska zachodnia: Na zachodzie sytuacja wygląda najgorzej. Wiele remontów trwa w okolicach Legnicy (na drogach nr 94 i 36) oraz w okolicach Lubina na drodze nr 3. Aż 15 prac remontowych prowadzonych jest na drogach dojazdowych do Świebodzina i Gorzowa Wielkopolskiego (na drogach nr 3, 24 i 92) oraz na autostradzie A2 w okolicach Świebodzina.

Polska centralna: W Polsce centralnej znaczące utrudnienia możemy napotkać w okolicy Łodzi. (na drodze nr 71 oraz na drogach nr 1 i 72). Kilka prac remontowych trwa także na drodze nr 14 w okolicach Sieradza.

Czytaj więcej: WEEKEND MAJOWY 2013: Zaplanuj długi weekend bo będzie upalnie

autor: Marcin Młynarczyk zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: