SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Mariusz Fyrstenberg kupił nową Toyotę RAV4

Mariusz Fyrstenberg kupił nową Toyotę RAV4

08.10.2013, godz. 14:27
Mariusz Fyrstenberg, Toyota RAV4
foto:

Znany polski tenisista Mariusz Fyrstenberg, odnoszący sukcesy na kortach w grze podwójnej z Marcinem Matkowskim, kupił nowy samochód. Nie jest to jednak żadna ekskluzywna, ani sportowa bryka, bo sportowiec na swój wóz wybrał wygodną i rodzinną Toyotę RAV4.

Fyrstenberg jak na prawdziwego sportowca i faceta przystało, pasjonuje się samochodami. - Wielu zawodników zarabia duże pieniądze i codziennie widzę, jakimi autami jeżdżą. Muszę powiedzieć, że cała reprezentacja w tenisie interesuje się autami, rozmawiamy też o tym w szatni - mówi Mariusz.

Patrz też: Jerzy Janowicz dostał sportowego Pegueota RCZ

Co ciekawe polski zawodnik nie przepada ekstrawaganckimi maszynami, dlatego od lat jeździ samochodami Toyoty. Teraz stał się właścicielem kolejnej, a dokładnie modelu RAV4. - Auto nie jest moją pierwszą Toyotą w życiu, więc tak się przywiązałem, że chyba już tak na zawsze zostanie. Ja jestem bardzo wygodnym człowiekiem, więc lubię jak jest komfortowo. W RAV4 szczególnie podoba mi się wszechstronność tego samochodu, olbrzymie wnętrze, oraz eleganckie wykończenie - powiedział o swoim nowym nabytku Fyrstenberg.

Fyrstenberg podkreśla, że od lat pasjonuje się samochodami, nie będąc w tym odosobniony wśród innych tenisistów: „Wielu zawodników zarabia duże pieniądze i codziennie widzę, jakimi autami jeżdżą. Muszę powiedzieć, że cała reprezentacja w tenisie interesuje się autami, rozmawiamy o tym w szatni”.

Markę Toyota Fyrstenberg darzy szczególnym zaufaniem: „najnowsza RAV4, którą teraz będę jeździł, nie jest moją pierwszą Toyotą w życiu, więc tak się przywiązałem, że chyba już tak na zawsze zostanie. Ja jestem bardzo wygodnym człowiekiem, więc lubię jak jest komfortowo. W RAV4 szczególnie podoba mi się wszechstronność tego samochodu, olbrzymie wnętrze, oraz eleganckie wykończenie, a szczególnie białe przeszycie wzdłuż całej deski rozdzielczej”.

Toyota RAV4 jest najczęściej wybieranym w Polsce klasycznym SUV-em, z liczbą ponad 1900 zarejestrowanych egzemplarzy od początku roku. Na całym świecie najnowsza generacja RAV4 okazała się wielkim hitem, wzbudzając zainteresowanie klientów, które przekroczyło możliwości produkcyjne fabryk.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: