SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Mazda 626 Hanki Mostowiak na sprzedaż - ZDJĘCIA

Mazda 626 Hanki Mostowiak na sprzedaż - ZDJĘCIA

30.12.2013, godz. 13:00
M jak miłość odc. 862. Śmierć Hanki Mostowiak. Hanka (Małgorzata Kożuchowska), Anna (Tamara Arciuch)
M jak miłość odc. 862. Śmierć Hanki Mostowiak. Hanka (Małgorzata Kożuchowska), Anna (Tamara Arciuch) foto: allegro.pl

Ten samochód odegrał jedną z ważniejszych ról w hitowym polskim serialu "M jak miłość". To właśnie w tej Maździe 626, która została wystawiona na sprzedaż w internetowym serwisie aukcyjnym, zaliczyła wypadek Hanka Mostowiak.

Prezentowany na fotografiach samochód, to najbardziej znany model Mazdy 626 w naszym kraju. Telewidzowie pamiętają ten charakterystyczny zielony samochód z występów w serialu "M jak miłość", emitowanym w TVP 2. Autem podróżowała rodzina Mostowiaków z Grabiny.

Zobacz też: Doda sprzedaje swoje Audi Q7 po tuningu - ZDJĘCIA

Gdyby nie widowiskowa scena, w której Hanka wjeżdża w stos kartonów, co później przyczynia się do jej śmieci, z pewnością nikt nie zapamiętałby tego pojazdu. Teraz natomiast każdy może stać się jego właścicielem. W serwisie sprzedażowym Allegro.pl pojawiło się ogłoszenie sprzedaży.

Używana Mazda 626 GE pochodzi z 1996 roku i kryje pod maską benzynowy silnik o pojemności 1.8-litra i mocy 105 KM. Przebieg pojazdu wynosi 101 500 km, ale niewiele wiadomo o jego stanie technicznym. Mazda jest do obejrzenia w Lublinie, a właściciel jest chętny na sprzedaż lub zamianę. Cena została ustalona na 7 300 zł. Są jacyś chętni?

WIDEO - tym samochodem podróżowała Hanka Mostowiak

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: