SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news McLaren 650S zniszczony w Krapkowicach!

McLaren 650S zniszczony w Krapkowicach!

26.05.2017, godz. 11:52
Wypadek McLarena w Krapkowicach
Wypadek McLarena w Krapkowicach foto: materiał prasowy

Supersportowe samochody pozwalają na wiele, lecz wymagają odpowiednich umiejętności, o czym przekonał się kierowca McLarena 650S wartego ponad milion złotych.

Jak twierdzą świadkowie, egzotyczny McLaren wjechał za szybko na rondo i wymusił pierwszeństwo na kierowcy Forda Focusa. Kompaktowy samochód został na drodze, a sportowe dzieło Brytyjczyków zakończyło swoją przejażdżkę w rowie.

Zobacz też: Nowy Ford GT – szybszy od konkurencji, ale czy lepszy?

Oficer prasowy Straży Pożarnej poinformował, że kierowca McLarena był zakleszczony w kabinie, lecz przy wykorzystaniu lekkiego sprzętu udało się go wyciągnąć z pojazdu. Później został przetransportowany do szpitala.

Auto o mocy 650 koni mechanicznych, przyspieszające do setki w 3 sekundy, kosztuje ponad milion złotych. Ten egzemplarz, z 2015 roku, został wyceniony na 675 tysięcy złotych. Co ciekawe, auto było wystawione na sprzedaż, a obecny właściciel nie wiedział o – nazwijmy to – jeździe próbnej.

McLareny nie mają w Polsce łatwego życia. Inny egzemplarz zakończył swój żywot na barierce w marcu 2015 roku w czasie ulewy.

Bądź na bieżąco z motoryzacją. Polub nas na Facebook

autor: Mateusz Lubczański zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: