SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Mercedes-Benz dla Legii Warszawa - WIDEO

Mercedes-Benz dla Legii Warszawa - WIDEO

19.02.2013, godz. 11:40
Mercedes-Benz dla Legii Warszawa
foto: materiały prasowe

Klub piłkarski Legia Warszawa otrzymał luksusowy autokar turystyczny Mercedes-Benz Travego. Pojazd został oficjalnie przekazany stołecznej drużynie, po powrocie zawodników ze zgrupowania na Cyprze.

Nowy pojazd, którym będzie podróżować piłkarska drużyna Legia Warszawa, to Mercedes-Benz Travego. Autokar odebrał legionistów z lotniska po ich powrocie ze zgrupowania na Cyprze. Legia eksploatację maszyny i logistykę powierzyła warszawskiej firmie Raf Trans, która ma utrzymywać autokar w gotowości i na wyłączność klubu.

Wnętrze autobusu zaprojektowane jest w specjalnej wersji wyposażenia FLAIR, z bardzo komfortowymi fotelami luxline oraz stolikami premium. Piłkarze do dyspozycji mają m.in. dvd, TV, automatycznie składane monitory LCD 19", WiFi oraz kuchnię. We wnętrzu zastosowano specjalne wieczorne oświetlenie w zielonych barwach klubu. Nie zabrakło również szeregu zamontowanych systemów bezpieczeństwa, takich jak ESP, ABA, Distronic czy FCG.

Warszawska Legia nie jest pierwszą drużyną piłkarską, która zdecydowała się jeździć autobusem z gwiazdą. Już przed Mistrzostwami Europy Euro 2012 polska drużyna narodowa odebrała swojego Mercedesa-Benz Travego. Nie brakuje również europejskich drużyn, które jeżdżą Travego – reprezentacja Niemiec eksploatuje kilka egzemplarzy tego modelu.

WIDEO - tak wygląda nowy autokar Legii Warszawa

Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: