SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Mercedes-Benz Klasy V od Carlex Design – nowy wymiar luksusu

Mercedes-Benz Klasy V od Carlex Design – nowy wymiar luksusu

25.01.2016, godz. 21:48
Mercedes-benz V Carlex Design
Mercedes-benz V Carlex Design foto: Carlex Design

Standardowy Mercedes-Benz klasy V oferuje wiele udogodnień, które jeszcze kilka lat temu były dostępne tylko dla luksusowych limuzyn. Natomiast auto po kuracji w Carlex Design to już zupełnie inna liga.

Carlex Design kolejnymi realizacjami udowadnia, że nawet perfekcyjnie wykonane wnętrze można jeszcze poprawić. Jakość i materiały, które skrywa dwubarwne nadwozie Mercedesa Klasy V, przywodzą na myśl kabinę pasażerską prywatnego odrzutowca. Nie żałowano tu skóry w kilku odcieniach, Alcantary i innych szlachetnych materiałów. Całość została dopracowana w najmniejszych szczegółach. Aby pasażerowie nie narzekali na tłok, w tylnej części kabiny zamontowano tylko cztery luksusowe fotele z podwójnymi podłokietnikami. Auto idealnie nadaje się do odbywania nawet najdłuższych biznesowych podróży.

Zobacz również: Mercedes-Benz Klasy R od Carlex Design

Z zewnątrz auto zostało pokryte lakierami w dwóch odcieniach; czarnym i brązowym. Gustownymi dodatkami są złote felgi i dopasowany do kształtu nadwozia boks dachowy. Firma Carlex Design nie podała ceny auta.

autor: Jakub Tujaka zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: