SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Mercedesowskie niespodzianki w Poznaniu, w tym debiut GLA 45 AMG - GALERIA

Mercedesowskie niespodzianki w Poznaniu, w tym debiut GLA 45 AMG - GALERIA

22.06.2014, godz. 13:13
Mercedes Klasy S Coupe i Mercedes GLA 45 AMG
foto: zdjęcia własne

Kilka dni temu mieliśmy okazję uczestniczyć w otwarciu powiększonego salonu Mercedes Duda-Cars w Poznaniu. To obecnie najlepszy salon marki Mercedes w Polsce, o czym świadczą zarówno wyniki sprzedaży, jak i wyróżnienie "Dealer Roku 2014" otrzymane od Mercedes-Benz Polska. W ramach imprezy odsłaniającej zmodernizowany budynek organizatorzy przygotowali kilka niespodzianek.

Poznański dealer Mercedes-Benz Duda-Cars sprzedaje ponad połowę ogólnopolskich egzemplarzy modeli AMG, co jest nie lada wyczynem. Teraz powiększony obiekt pozwolić ma na umiejscowienie w jednym punkcie niemal wszystkich pojazdów z serii AMG, do tego większość modeli z bazowej gamy Mercedesa, a także pojazdy marki Smart. Wraz z modernizacją budynku utworzono też sporą przestrzeń dla firmy Smart, której przedstawicielem został także Duda-Cars.

Przeczytaj też: Mercedes Klasa C Limuzyna C200 TEST: nowe rozdanie w segmencie D - ZDJĘCIA

Otwarcie powiększonego budynku nie mogło pozostać bez echa, dlatego też przygotowano specjalną imprezę. Nie zabrakło więc niespodzianek, takich jak premiera sportowego crossovera Mercedesa GLA 45 AMG oraz oszałamiającego Mercedesa Klasy S Coupe. Autom tym na dodatek towarzystwa dotrzymywał monstrualny Mercedes G 63 AMG 6x6. Goście mogli z bliska przyjrzeć się tym nowym modelom, które razem tworzyły niecodzienne trio. Kolejnym ciekawym pojazdem był koncepcyjny Smart Fourjoy Concept, ulokowany w głębi salonu. To jedyny egzemplarz na świecie, a jego unikatowy design skutecznie przyciągał uwagę.

Zaproszeni goście mogli także wziąć udział w wieczornej imprezie prowadzonej przez Michała Żebrowskiego, a efektowne show powstałe w wyniku zabawy światłem i dźwiękiem było adekwatne do rangi wydarzenia oraz ekskluzywnego charakteru salonu.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Łukasz Kuźmiuk zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: