SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Michael Schumacher schudł aż 20 kg! - NOWE FAKTY o stanie zdrowia

Michael Schumacher schudł aż 20 kg! - NOWE FAKTY o stanie zdrowia

13.03.2014, godz. 11:18
Michael Schumacher
foto: EAST NEWS

Michael Schumacher mimo podejmowanych prób wybudzania, wciąż pozostaje w śpiączce. Jego ciało wyraźnie straciło na wadze, a informacje o stanie zdrowia jakie się pojawiają, są raczej dalekie od optymistycznych.

- Pojawiły się małe oznaki, dające nadzieje na to, że Michael wróci do zdrowia – napisała w oświadczeniu rzeczniczka Schumachera Sabine Kehm. Niestety mimo reakcji Michaela na bodźce podczas testów, wcale nie oznacza, że stan zdrowia siedmiokrotnego mistrza świata Formuły 1 znacznie się poprawia.

Lekarze zwracają uwagę na to, że kierowca pozostaje w śpiączce od 29 grudnia, czyli już ponad dziesięć tygodni. W tym czasie Schumacher schudł 20 kilogramów i przy wzroście 174 cm waży teraz zaledwie 55 kg.

Przeczytaj też: Michael Schumacher w złym stanie. Wszystko przez kamerę na kasku

Medycy podkreślają także, że uraz mózgu był niezwykle poważny, dlatego przed pacjentem długa droga i żmudna rehabilitacja. Wszyscy życzą Michaelowi jak najlepiej, ale nie brakuje też smutnych opinii mówiących o tym, że konsekwencje neurologiczne będą ogromne i nigdy nie zobaczymy już tego samego mistrza F1.

/źródło wideo: x-news/

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: