SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Międzynarodowa wystawa produktów dla motoryzacji już 11-13 września

Międzynarodowa wystawa produktów dla motoryzacji już 11-13 września

05.09.2014, godz. 17:28
Auto Expo 2014
foto:

Najwięksi producenci części samochodowych i motocyklowych pojawią się w Warszawie w dniach 11-13 czerwca. Na ponad 200 stoiskach polscy i zagraniczni wystawcy z branży motoryzacyjnej zaprezentują swoje produkty i usługi podczas I Międzynarodowych Targów Auto Expo Parts, Tires & Service.

- Targi Auto Expo to doskonałe miejsce, aby zapoznać się z aktualnymi propozycjami krajowych i zagranicznych producentów oraz dystrybutorów z branży motoryzacyjnej. Trzy dni pozwalają na porównanie ofert różnych firm i wybranie odpowiednich dla siebie rozwiązań. Co więcej targom będzie również towarzyszył ciekawy program merytoryczny odnoszący się do ważnych zagadnień z obszaru aftermarketu – mówi Bartosz Sosnowski, jeden z organizatorów targów.

Wiele produktów dla motoryzacji

Na stoiskach wystawców znajdą się różnorodne części zamienne do samochodów i motocykli, opony i felgi. Swoje propozycje zaprezentuje chociażby firma Global Traders, właściciel marki oraz sklepu felgeo.pl, która dostarcza felgi aluminiowe, stalowe oraz akcesoria do felg do większości serwisów, warsztatów oraz hurtowni motoryzacyjnych w Polsce. Obecna będzie również rodzinna firma wywodząca się z Wielkiej Brytanii - J.R. Motor Services G.B. - główny importer części do systemów dieslowych Delphi, Stanadyne i VDO oraz dystrybutor części zamiennych i narzędzi serwisowych Draper w Polsce. Wśród produktów prezentowanych na targach nie zabraknie również olejów, płynów, akumulatorów czy instalacji samochodowych. Oferta obejmie też części i akcesoria do aut ciężarowych i terenowych, a także ciekawostki dla warsztatów.

Przeczytaj: Jak zamontować światła do jazdy dziennej LED - porada krok po kroku

Firma Integra Software przedstawi nowoczesne i kompleksowe rozwiązania informatyczne dla branży motoryzacyjnej do zastosowania zarówno w małych sklepach czy warsztatach, jak i dużych kompleksach motoryzacyjnych. Co więcej na Auto Expo Parts, Tires & Service, pojawią się narzędzia, odzież oraz pokrowce i inne akcesoria motoryzacyjne jak GSM, CB radio, alkomaty czy elektronika samochodowa. Wielu wystawców przyjedzie wprost z Chin i Tajwanu. Planując sprowadzanie towarów warto więc będzie zapoznać się z propozycjami DB Schenker Logistics, oferującej pełny zakres rozwiązań logistycznych, wszystkie rodzaje transportu, magazynowania, nowoczesnych technologii IT. Ponadto na stoiskach zaprezentują się również wydawnictwa oraz instytucje i organizacje branżowe.

Wiedza i bezpieczeństwo

Części wystawienniczej Targów Auto Expo Parts, Tires & Service towarzyszyć będzie interesujący program merytoryczny pod hasłem "Bezpieczeństwo i jakość – w serwisie, częściach zamiennych i relacjach handlowych". Przez trzy dni odbywać się będą również Dni Bezpieczeństwa przygotowane we współpracy z Polską Izbą Motoryzacji, poświęcone budowaniu świadomości społecznej w zakresie bezpieczeństwa na drogach. Zapewnią one zwiedzającym wiele atrakcje, w tym możliwość skorzystania z symulatorów zderzeń i dachowania, alkogogli, a także bezpłatnego sprawdzenia stanu technicznego samochodu.

Kiedy i gdzie

Impreza odbędzie się w dniach 11-13 września w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wstęp bezpłatny, a wystawa otwarta dla zwiedzających w godzinach 10-17 (czwartek, piątek) i 10-16 (sobota).

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: