SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Miley Cyrus dostała na urodziny nietypowe trzy kółka - FOTO

Miley Cyrus dostała na urodziny nietypowe trzy kółka - FOTO

26.11.2013, godz. 10:37
Miley Cyrus dostała trójkołowca Can-Am Spyder ST
foto:

Luksusowe domy, niebotycznie drogie samochody, czy huczne imprezy, to norma w życiu zagranicznych gwiazd show-biznesu. Tak samo drogie prezenty są dla celebrytów jak chleb powszedni. Znana wokalistka Miley Cyrus, która ostatnio obchodziła 21. urodziny, dostała z tej okazji nietypowy pojazd - trójkołowca Can-Am Spyder ST.

Miley Cyrus parę lat temu była dziecięcą gwiazdą (sławę zdobyła grając główną rolę w serialu Hannah Montana), ale w ostatnim czasie kreuje wizerunek skandalistki. Wystąpienie nago w teledysku czy wykonywanie tańców o podtekście erotycznym, to jedne z wielu przykładów mało poprawnego zachowania.

Ostatnio gwiazda świętowała swoje swoje 21. urodziny, co oznacza, że stała się wobec amerykańskiego prawa w pełni dorosła. Z tej okazji jej ojciec Billy Ray Cyrus zafundował córce nietypowy pojazd - Can-Am Spyder ST. Takie "cacko" tylko jeszcze bardziej podkreśli buntownicze usposobienie artystki. Maszyna otrzymała złote inicjały MC, informujące o przynależności do właścicielki.

Sprawdź też: Tomasz Karolak jeździ trójkołowcem Can-Am Spyder RS-S

Can-Am Spyder ST to trójkołowy pojazd łączący cechy motocykla i samochodu. Do jego napędzania służy dwucylindrowy silnik w układzie V o pojemności 998 cm3, a 100 KM i 108 Nm rozwijane przez jednostkę napędową trafia na tylne koło. Cena jednego egzemplarza takiej maszyny to około 24 000 dolarów, czyli mniej więcej 75 000 zł.

autor: Łukasz Kuźmiuk zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: