SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Młody chciał zaszpanować w Ferrari. Skończył na ogrodzeniu - WIDEO

Młody chciał zaszpanować w Ferrari. Skończył na ogrodzeniu - WIDEO

14.07.2014, godz. 13:13
Młody chciał zaszpanować w Ferrari. Skończył na ogrodzeniu
Żeby móc cieszyć się jazdą sportowym samochodem trzeba mieć nie tylko pieniądze, ale i umiejętności. Tych na pewno zabrakło kierowcy z wideo, który przez swoje popisy po włoskich drogach, rozwalił najnowsze Ferrari California T. Zobacz, jak NIE należy prowadzić supercarów!   foto: Youtube.com

Żeby móc cieszyć się jazdą sportowym samochodem trzeba mieć nie tylko pieniądze, ale i umiejętności. Tych na pewno zabrakło kierowcy z wideo, który przez swoje popisy po włoskich drogach, rozwalił najnowsze Ferrari California T. Zobacz, jak NIE należy prowadzić supercarów!

 

Dwóch młodych mężczyzn w towarzystwie pracownika salonu Ferrari, wybrało się na jazdę próbną krwistoczerwoną Californią po ulicach Maranello. Chłopak siedzący za kierownicą na pewno był bardzo podekscytowany możliwością przejechania się takim „cackiem”. Jak się niestety okazało, brakło mu wystarczającej wprawy w prowadzeniu tak mocnego auta. Przez nieumiejętne dodawanie gazu i bezsensowne ruchy kierownicą, Ferrari warte koło 1 miliona złotych wylądowało wprost na płocie!

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

Akcja od 3:20 min

Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: