SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Monster Jam po raz pierwszy w Polsce. Kiedy i gdzie impreza

Monster Jam po raz pierwszy w Polsce. Kiedy i gdzie impreza

19.05.2014, godz. 09:43
Monster Jam 2014
foto: Monster Jam

Mocarne, kilkutonowe auta, toczące się na wielkich kołach to atrakcja od wielu lat znana w Stanach Zjednoczonych. W Polsce z roku na rok przybywa fanów pojazdów typu monster track, które niszczą wszystko co napotkają na swojej drodze. Już 7 czerwca 2014 roku, na Stadionie Narodowym w Warszawie, odbędzie się widowisko, na które czeka tysiące fanów monstrualnych ciężarówek.

Monster Jam to potworne pojazdy na czterech kołach. Silnik rozwijający 1500 KM, napęd na cztery koła, niezwykle wytrzymałe zawieszenie, podwójny układ kierowniczy, solidna klatka bezpieczeństwa - tak w skrócie wygląda przepis na ekstremalny pojazd, który zdoła zniszczyć niemal wszystko, co stanie mu na drodze. Samochody typu Monster Jam od lat fascynują miliony widzów na całym świecie, tworząc niesamowite show pełne kaskaderskich manewrów, kilkudziesięciometrowych lotów nad innymi autami i niekończących się jazd na dwóch kołach.

Zobacz też: SZOK! Wyścigowy bolid na publicznej drodze - WIDEO

Również Polacy będą mieli okazję zapoznać się z szaleństwem Monster Jam, ponieważ widowisko to zostanie rozegrane w Warszawie po raz pierwszy w historii już 7 czerwca (sobota) 2014 roku, na Stadionie Narodowym. Kilkadziesiąt tysięcy widzów z zapartym tchem będzie oglądać zmagania odważnych kierowców i ekstremalnych ciężarówek.

Monster Jam Stadion Narodowy - CENY BILETÓW

Bilety dla dorosłych kosztują od 88 zł do 148 zł (bez wstępu na Pit Party). Za bilety dla dorosłych z wstępem na Pit Party trzeba zapłacić 118 zł-178 zł. Bilet dziecięcy (bez Pit Party) to koszt rzędu 70 zł-118 zł, a wariant dziecięcy z Pit Party 94 zł-142 zł. Bilety są dostępne na stronach: ticketpro.pl i ebilet.pl.

Tak wygląda show Monster Jam

autor: Łukasz Kuźmiuk zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: