SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Monster Jam w Polsce. Wielkie show na Stadionie Narodowym już w sobotę 7 czerwca

Monster Jam w Polsce. Wielkie show na Stadionie Narodowym już w sobotę 7 czerwca

06.06.2014, godz. 11:06
monster truck
foto: EAST NEWS

W Polsce z roku na rok przybywa fanów pojazdów typu monster track, które niszczą wszystko co napotkają na swojej drodze. W sobotę 7 czerwca 2014 roku, na Stadionie Narodowym w Warszawie, będzie można obejrzeć show Monster Jam, z monstrualnymi ciężarówkami w roli głównej.

Monster Jam to potworne pojazdy. Posiadają silniki rozwijające nawet 1500 KM, napęd na cztery koła, niezwykle wytrzymałe zawieszenie, podwójny układ kierowniczy, czy solidną klatkę bezpieczeństwa. Taka maszyna zdoła zniszczyć niemal wszystko, co stanie jej na drodze. Samochody typu monster truck od lat fascynują miliony widzów na całym świecie.

Zobacz też: Drift Masters Grand Prix 2014: kalendarz widowiskowych zawodów w drifcie

Impreza z serii Monster Jam tworzy niesamowite show pełne kaskaderskich manewrów, kilkudziesięciometrowych lotów nad innymi autami i niekończących się jazd na dwóch kołach. Teraz również Polacy będą mieli okazję zapoznać się z tym szaleństwem. Widowisko z serii Monster Jam zostanie rozegrane po raz pierwszy w historii w Warszawie.

Monster Jam Stadion Narodowy - CENY BILETÓW

Wydarzenie odbędzie się 7 czerwca (sobota) 2014 roku, na Stadionie Narodowym. Bilety dla dorosłych kosztują od 88 zł do 148 zł (bez wstępu na Pit Party). Za bilety dla dorosłych z wstępem na Pit Party trzeba zapłacić 118 zł-178 zł. Bilet dziecięcy (bez Pit Party) to koszt rzędu 70 zł-118 zł, a wariant dziecięcy z Pit Party 94 zł-142 zł. Bilety są dostępne na stronach: ticketpro.pl i ebilet.pl.

Tak wygląda show Monster Jam

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: