SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news MOTO SHOW w Krakowie 2016: odwiedź moto wiosnę na południu Polski. Gdzie i kiedy, ceny biletów

MOTO SHOW w Krakowie 2016: odwiedź moto wiosnę na południu Polski. Gdzie i kiedy, ceny biletów

19.05.2016, godz. 15:28
Wieści małopolska 13 05
foto: Materiały prasowe

Tyle wspaniałości w jednym miejscu: nowości największych samochodowych marek oraz debiut pierwszego polskiego samochodu wodorowego: hydrocara Premier. Do tego najlepiej stuningowane samochody: te z kraju i z zagranicy. Niezwykłe emocje na pokazach mistrzów kierownicy i wyścigach gokartów. A także możliwość spotkania z gwiazdami sportów motorowych, gościem specjalnym oraz tysiącami fanów motoryzacji z całego świata.

.
Wszystkie marki w jednym miejscu

Mamy doskonałą okazję, by zapoznać się z aktualną ofertą światowych marek reprezentowanych przez krakowskich dealerów: Audi, BMW, Fiata, Forda, Hondy, Hyundaia, Jaguara, Lexusa, Infiniti, Renaulta, Skody, Suzuki czy VW. Maj to czas premier w salonach tematycznych: samochodów rodzinnych, miejskich, SUV-ów czy samochodów klasy Premium. Miłośnicy dwóch kółek także nie wyjdą stąd zawiedzeni. Zaprezentowane zostaną motocykle BWM oraz Concept.
.

Moto gwiazdy

Krakowskie wydarzenie to okazja spotkania z niezwykłymi gośćmi specjalnymi. W roku 2015 był nim legendarny bramkarz reprezentacji Polski w piłce nożnej – Jerzy Dudek. Tym razem targi zaszczyci swoją obecnością Krzysztof Hołowczyc – rajdowy mistrz Polski i Europy. Przed nami ogromne emocje, których dostarczą nam pokazy mistrzów kierownicy na torze przed EXPO Kraków. Tym razem będą to nie tylko przejazdy zawodników ligi Drift Masters GP, ale po raz pierwszy – wyścigi gokartów. Dzięki 14. edycji Tuning Show w Krakowie i Custom Salon zobaczymy ponad setkę najlepiej stuningowanych samochodów z Polski i zagranicy, m.in. kultowe amerykany w stylu Classic, Muscle Car i Hot Rod.
.

Polska rewolucja motoryzacyjna

Takiego rozwiązania dotąd u nas nie było. Samochód Premier jest zbiorem najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. Zbudowano go z bardzo lekkich materiałów kompozytowych. Posiada niezależny, innowacyjny, praktycznie bezawaryjny i bezobsługowy napęd na 4 koła o mocy 270 KM, którym można sterować za pomocą telefonu komórkowym. A co najważniejsze, jest to napęd w pełni wodorowy! Hydrocar zadebiutuje przed szerszą publicznością właśnie na tegorocznym MOTO SHOW w Krakowie.
.

MOTO SHOW w Krakowie 2016 - gdzie i kiedy

Najważniejsze motoryzacyjne wydarzenie wiosny na południu Polski, jakim jest 3. edycja MOTO SHOW w Krakowie, odbędzie się w dniach 21–22 maja w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, przy ulicy Galicyjskej 9. Dla gości hale wystawowe będą otwarte w sobotę 21 maja (godz. 11-19) i w niedzielę 22 maja (godz. 10-18).
.

MOTO SHOW w Krakowie 2016 - cennik biletów

- 30 zł - Normalny jednodniowy - jednorazowy (jednorazowy wstęp na teren Targów)
- 25 zł - Ulgowy jednodniowy - jednorazowy (dzieci i młodzież szkolna za okazaniem ważnej legitymacji - jednorazowy wstęp na teren Targów)
- 40 zł - Normalny dwudniowy - wielokrotny wstęp (możliwość wchodzenia i wychodzenia z terenu targowych)
- 60 zł - Rodzinny (jednodniowy) przysługuje rodzicom / opiekunom z dziećmi. Upoważnia do wstępu 4 osoby, w tym maksymalnie 2 osoby dorosłe np. 1 rodzic/opiekun  + 3 dzieci, 2 rodziców/opiekunów + 2 dzieci)
- Dzieci do lat 3 - wstęp bezpłatny

Parking - 15 zł

Bądź na bieżąco z motoryzacją. Polub nas na Facebooku


autor: Anna Raciniewska zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: