SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Motoryzacyjne show VERVA Street Racing 2015: co będzie się działo, jaki jest harmonogram

Motoryzacyjne show VERVA Street Racing 2015: co będzie się działo, jaki jest harmonogram

23.10.2015, godz. 21:31
Źródło: Michał Kozłowski

Ponad trzysta efektownych samochodów będą mogli obejrzeć fani czterech kółek podczas VERVA Street Racing. Do największej imprezy motoryzacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej pozostało zaledwie kilka dni. W sobotę 24 października, na PGE Narodowym zobaczymy starcie różnych motoryzacyjnych światów oraz show "Clarkson, Hammond & May Live".

Godzina 14.00

Na początek dla fanów motoryzacji przygotowano startujące o godzinie 14.00 Pit Party, będące rozgrzewką przed wieczornymi emocjami. Pod Stadionem narodowym będzie można podziwiać pojazdy od klasycznych Chevroletów po nowoczesne Lamborghini i samochody filmowe. Pit Party to piętnaście stref tematycznych, a w każdej znajdzie się coś dla miłośników motoryzacji.

Zobacz też: Felix Baumgartner będzie driftował na Narodowym

Godzina 19.00

Dawka większych emocji wystartuje o godzinie 19.00. Na płycie Stadionu zobaczyć będzie można m.in. precyzyjnej jazdy poduszkowcami, wyścigi wyczynowych kosiarek, amerykańskie Low Ridery, gokarty, minimotocykle, czy pokaz motocrossu.

Godzina 20.00

Zderzenie dwóch odsłon motorsportu przygotowano na godzinę 20.00. Na arenie pojawią się przedstawiciele oficjalnych samochodowych dyscyplin sportowych, którzy skonfrontują się z amatorami ulicznych wyścigów i ostrej jazdy w poślizgach. Zobaczymy wspaniałe wyścigowe Porsche, a tuż po nich ostry drift. Dojdzie do pojedynku rajdówek i stunningowanych aut prosto z miejskich warsztatów oraz rywalizacji w kategorii NASCAR i zwariowanych Hot Rod.  Na deser dakarowa potyczka z Adamem Małyszem z Markiem Dąbrowskim oraz pokazy kaskaderskie Rafała Sonika i Terry'ego Granta. Show zwieńczy pokaz driftowego duetu – Kuby Przygońskiego i Felixa Baumgartnera.

Sprawdź: Pojazdy serii NASCAR na VERVA Street Racing 2015

Godzina 21.15

Dokładnie o 21.15 areną zawładnie bez reszty najsłynniejsze brytyjskie trio prezenterów – Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May. Niekwestionowane gwiazdy wśród dziennikarzy motoryzacyjnych z właściwą sobie potężną dawką autoironii, pokażą zgromadzonej na trybunach publiczności swój najnowszy program. Możemy spodziewać się nie tylko wielkiego wejścia, ale i wielu zaskakujących atrakcjii konkurencji. Nie zabraknie też obowiązkowego elementu każdego show  Brytyjczyków – Car Porn, czyli parady dwudziestu najbardziej luksusowych samochodów, o których zaletach i wadach opowiedzą prezenterzy.
.

VERVA Street Racing 2015 - CENY biletów

Bilety można nabyć za pośrednictwem serwisu www.eBilet.pl oraz w salonach Empik:

- sektory G - 129 zł (bilet dla dzieci w wieku 4-12 lat: 103 zł)
- sektory D - 159 zł (bilet dla dzieci w wieku 4-12 lat: 127 zł
- sektory K - 249 zł (bilet dla dzieci w wieku 4-12 lat: 199 zł)
- bilet dla osoby niepełnosprawnej lub jej opiekuna - 99 zł
- VIP GOLD: 999,00 PLN

Bliety na Pit Party są już niedostępne.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: