SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Motoryzacyjny show "Top Gear" kontynuowany z nowymi prowadzącymi!

Motoryzacyjny show "Top Gear" kontynuowany z nowymi prowadzącymi!

05.05.2015, godz. 13:35
top gear, clarkson, prowadzący top gear
foto: BBC

BBC gorączkowo poszukuje nowych prezenterów do motoryzacyjnego programu "Top Gear". Po wyrzuceniu Jeremy'ego Clarksona i odejściu pozostałych prezenterów, program pozostał bez prowadzących. Wiemy, kto jest proponowany na nowe gwiazdy brytyjskiego show.

Na początku marca 2015 roku świat obiegła informacja, iż główny prowadzący motoryzacyjny program "Top Gear", Jeremy Clarkson wszczął burdę z jednym z producentów programu. Wszystko przez to, że Brytyjczyk zażądał ciepłego steka w hotelu, gdzie była tylko zimna kolacja. W efekcie całej afery, Clarkson pożegnał się z BBC, a w ślad za nim dobrowolnie udali się pozostali prezenterzy James May i Richard Hammond.

Teraz pojawiły się rzekome plotki o tym, że BBC chce kontynuować szaloną serię, a w miejsce wspomnianej trójki mają pojawić się nowe osoby. Wszystko po to, aby w 2016 roku "Top Gear" wróciło na antenę brytyjskiej telewizji. Głównym prowadzącym program ma zostać Philipp Glenister - brytyjski aktor.

Zobacz również: Toyota dziękuje Jeremy'emu Clarksonowi za "Top Gear"

Jednak największym zaskoczeniem ma być pozostała dwójka prowadzących. Richard Hammond i James May zostaną zastąpieni przez Guy'a Martina i... Jodie Kidd. Zwłaszcza nazwisko aktorki i modelki budzi spore emocje, bowiem może to być kolejny powrót kobiety do ekipy programu. Pierwszą prowadzącą była bowiem brytyjska prezenterka Angela Rippon. Guy Martin jest znany na Wyspach Brytyjskich jako kierowca wyścigowy w motocyklowej serii na Wyspie Man.

Nie wiadomo na razie dokładnie kiedy i w jakim składzie motoryzacyjne show "Top Gear" wróci na antenę.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Marek Adamowicz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: