SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Zwiedź muzeum Ducati przez internet z Google Street View

Zwiedź muzeum Ducati przez internet z Google Street View

26.02.2014, godz. 16:06
muzeum Ducati
foto: Google

W dobie nowoczesnych technologii pojawił się alternatywny sposób zwiedzenia zakątków Ziemi. Jednym z takich ciekawych miejsc jest muzeum Ducati, które teraz można poznać zdalnie przez ekran komputera dzięki mapie Google Street View.

Wystarczy tylko dostęp do internetu i można je zobaczyć z każdego zakątka swiata. Mowa o kolekcji włoskich motocykli Ducati, oraz przedmiotach związanych z marką i jej historią. Wszytko to zostało umieszczone wspólnie w jednym miejscu - muzeum Ducati w Bolonii.

Przeczytaj też: AUDI przejęło DUCATI, producenta motocykli sportowych!

Jak to zrobić? Wchodząc w Google Maps wystarczy wpisać i odszukać miejsce Museo Ducati Bologna. Gdy trafimy w odpowiedni punkt na mapie, należy przejść na widok Google Street View. Wówczas dzięki rozbudowanej mapie pomieszczeń i sfotografowanych w nich eksponatów, można zacząć zwiedzanie. Wycieczka wiedzie przez siedem sal tematycznych, poświęconych poszczególnym okresom w historii oraz przez sklep pamiątkowy.

Sposób poruszania się po muzeum "idzie" szybko opanować. W tym celu najwygodniej używać strzałek klawiatury oraz myszy. Zapraszamy w oknie poniżej do wirtualnego spaceru (odczekaj chwilę aż załaduje się muzeum, po czym kliknij kursorem myszy w oknie).


Wyświetl większą mapę

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: