SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Największy zlot Volkswagena Garbusa w Europie rusza 15 sierpnia

Największy zlot Volkswagena Garbusa w Europie rusza 15 sierpnia

08.08.2014, godz. 13:40
Zlot Volkswagena Garbusa
foto: Volkswagen

Już wkrótce zacznie się prawdziwe święto dla właścicieli i miłośników kultowego Garbusa. W połowie sierpnia odbędzie się największa spotkanie Volkswagenów Beetle, New Beetle i Garbusów w Europie.

Impreza odbędzie się już po raz dziesiąty. Fani popularnego Garbusa spotkają się nad morzem Bałtyckim w Travemünde w Niemczech. Z każdym rokiem meeting staje się coraz bardziej popularny. W najbliższej edycji udział weźmie około 400 samochodów i około 4 tysiące widzów.

Zlot będzie miał początek na lotnisku w Lubece, a punktem końcowym parady będzie Brügmanngarten w Travemünde. Organizatorzy jak co roku zadbają o odpowiednia oprawę muzyczną spotkania. Wystąpi między innymi gwiazda niemieckiego programu "Voice of Germany", Ole "Soul" Feddersen w duecie z Nathalie Dorra. Oprócz tego, pojawi się wielu profesjonalnych DJ-ów.

Przeczytaj też: Volkswagen Garbus wciąż fascynuje. Historia najdłużej produkowanego auta

Od 2005 roku Volkswagen jest oficjalnym partnerem imprezy. Niemcy specjalnie na zlot przywiozą ciekawe pojazdy takie jak np. koncepcyjny Beetle Dune, czyli uterenowioną odmianę nowego Garbusa. Oprócz tego, pojawi się stylowy Beetle Cabrio Karmann.

Szczegółowe informacje na temat zlotu są dostępne na stronie www.beetle-sunshinetour.de. Impreza rozpocznie się w piątek, 15 sierpnia o godz. 18:00 na polach Brügmanngarten w Travemünde.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Rafał Michalak zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: