SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Nitro Circus Live: motocyklowy cyrk na Stadionie Narodowym. Ile kosztują bilety, kiedy odbędzie się impreza

Nitro Circus Live: motocyklowy cyrk na Stadionie Narodowym. Ile kosztują bilety, kiedy odbędzie się impreza

25.09.2013, godz. 10:50
Nitro Circus Live
foto:

Nie ucichły jeszcze ostatnie echa po Top Gear Live na Stadionie Narodowym, a okazuje się, że fani motoryzacji znów będą mieli okazję do przeżycia niesamowitego wydarzenia. Tym razem impreza będzie bardziej skierowana do motocyklistów oraz zwolenników sportów ekstremalnych, albowiem w grudniu w Warszawie odbędzie się Nitro Circus Live z udziałem nieustraszonego Travisa Pastrany. To kolejna znana osobistość, która do Polski zawita po raz pierszy.

Czym jest Nitro Circus Live? To show dla maniaków adrenaliny i sportów ekstremalnych stworzone przez Travisa Pastranę i jego drużynę. Widzowie będą mieli okazję do zobaczenia na własne oczy najniebezpieczniejszych ewolucji FMX, BMX i Skate prezentowanych przez gwiazdy poszczególnych dziedzin. Nie zabraknie także innych atrakcji takich jak m.in. widowiskowe przejazdy na skuterach, lodówkach do napojów, rowerkach dla dzieci czy wózkach sklepowych - jednym słowem na wszystkim czym się tylko da.

>>> Top Gear Live w Polsce - relacja SuperAuto24.pl <<<

Nitro Circus Live ma już swoich fanów na całym świecie. Do tej pory show było prezentowane w 60 krajach, w samych tylko Stanach Zjednoczonych przed telewizorami obejrzało je ponad 46 milionów widzów oraz sprzedano ponad 800 000 płyt DVD.

Kiedy impreza, jaka cena biletów

Impreza zawita na Stadion Narodowy w Warszawie w sobotę 14 grudnia 2013 roku, start o godzinie 18:00. Bilety wyłącznie na trybunę zachodnią stadionu znajdują się w sprzedaży od 24 maja 2013 r. Ceny wejściówek są zróżnicowane: trybuna wyższa miejsca boczne 129 zł, trybuna niższa miejsca boczne 159 zł, trybuna wyższa miejsca środkowe 199 zł, trybuna niższa miajsca środkowe (strefa Nitro Club) 279 zł.

autor: Łukasz Kuźmiuk zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: