SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Nowe pakiety Polestar dla Volvo V40, V60, S60 i XC60

Nowe pakiety Polestar dla Volvo V40, V60, S60 i XC60

09.03.2016, godz. 12:17
Nowe pakiety Polestar dla Volvo V40, V60, S60 I XC60
Nowe pakiety Polestar dla Volvo V40, V60, S60 I XC60 foto: Volvo

Polestar ściśle współpracuje z Volvo i zajmuje się podkręcaniem aut, aby oprócz wysokiego poziomu bezpieczeństwa dostarczały dużo emocji za kierownicą. Akcesoria Polestar pozwolą zmodyfikować wygląd karoserii, wnętrza i np. utwardzić zawieszenie.

Polestar Performance Parts, czyli elementy wyposażenia dodatkowego poprawiające osiągi aut Volvo obejmują pakiety dla modeli V40, V60, S60 i XC60. Klienci będą mogli zamówić np. sportowy układ wydechowy i sprężyny oraz amortyzatory nadające sportowego charakteru. Oprócz tego dostępne też będą dodatki takie jak spojlery, nakładki na progi, dźwignie zmiany biegów i felgi aluminiowe z logo Polestar.

Zobacz też: Volvo V90: bezpieczne, pojemne i luksusowe - WIDEO

Firma Polestar chwali się 20-to letnim doświadczeniem w motorsporcie. Dodatkową zaletą współpracy Polestara z Volvo jest to, że elementy z oferty Polestar dobrane do nowych aut Volvo nie wpływają na skrócenie czy utratę fabrycznej gwarancji.

Elementy wyposażenia Polestar będą dostępne w wybranych salonach sprzedaży Volvo już wiosną 2016 roku. Ceny nie zostały jeszcze podane.

autor: Jakub Tujaka zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: