SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Nowe Volvo XC60 zachwyca. Spodobało się nawet Krzysztofowi Hołowczycowi

Nowe Volvo XC60 zachwyca. Spodobało się nawet Krzysztofowi Hołowczycowi

04.04.2017, godz. 20:11
Volvo XC60 - premiera w Warszawie
Volvo XC60 - premiera w Warszawie foto: SuperAuto24.pl

Debiutowało zaledwie miesiąc temu na prestiżowych targach w Genewie, a już można je zobaczyć w Polsce. Mowa o drugiej generacji Volvo XC60, które podczas specjalnego wieczoru zorganizowanego dla gości i dziennikarzy, zostało w dniu 3 kwietnia po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowane nad Wisłą. Autem tym zachwycił się m.in. Krzysztof Hołowczyc.

Volvo Car Poland zaprezentowało w Warszawie, w Domu Volvo przy ul. Puławskiej, długo oczekiwanego następcę uwielbianego przez kierowców modelu XC60. To auto zostało zbudowane całkowicie od podstaw i dla szwedzkiego producenta jest najważniejszą premierą roku 2017. Pojazd jest częścią wielkiej wymiany modeli, jaką prowadzi na przestrzeni ostatnich dwóch lat Volvo.

Tyle kosztuje - Poznaj polski CENNIK nowego Volvo XC60

- Jeśli systemy bezpieczeństwa są na tym samym poziomie co w CX90, to wiem, że ten model będzie się świetnie sprzedawał i stanie się marzeniem wielu kierowców. Volvo zawsze przyświecało bezpieczeństwo, a w nowym XC60 poszli z tym jeszcze dalej - stwierdził znany kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc.

Nowe XC60 zostanie wystawione na pokaz szerszej publiczności podczas targów Poznań Motor Show 2017, które odbędą się w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ulicy Głogowskiej 14 w dniach 6–9 kwietnia 2017 r.

Źródło: X-NEWS
autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: