SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Nowy salon Centrum Infiniti otwarty w Poznaniu

Nowy salon Centrum Infiniti otwarty w Poznaniu

24.09.2016, godz. 15:41
Nowy salon Centrum Infiniti Poznań
Nowy salon Centrum Infiniti Poznań foto: Infiniti

Polska sieć Infiniti wzbogaciła się o nowy salon sprzedaży samochodów. W Poznaniu otwarto obiekt zbudowany w zgodzie z najnowszymi standardami marki. Salon ten jest czwartym Centrum Infiniti w Polsce. Trzy pozostałe to lokalizacje w Warszawie, Sosnowcu i Krakowie.

Firma IP będąca polskim przedstawicielem marki Infiniti, zainwestowała w kolejny salon, który został tym razem usytuowany w Wielkopolsce. Inwestycja została zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie węzła Poznań Komorniki, gdzie krzyżują się autostrada A2 i prowadząca z Wrocławia droga nr 5.

Sprawdź też: Infiniti Q60: polska CENA emocjonującego coupe

W salonie o powierzchni ponad 920 m kw. (to więcej niż powierzchnia Centrum Infiniti w Warszawie), eksponowanych jest osiem samochodów, czyli wszystkie aktualnie oferowane modele Infiniti, od kompaktowego Q30, po flagowego SUV-a Infiniti QX70. W połowie października dołączy do nich coupe - model Q60. Klienci mogą już też odbywać jazdy testowe wszystkimi modelami z gamy Infiniti w różnych wersjach silnikowych. Dealerstwo oferuje oczywiście także bogatą ofertę ubezpieczeniową i finansową, pełną obsługę serwisową i sprzedaż akcesoriów oraz odkup samochodów używanych.

Poznańska inwestycja jest kolejnym etapem realizacji planu rozbudowy sieci Infiniti w Polsce do sześciu dealerstw. Kolejnym salonem na mapie Polski będzie punkt we Wrocławiu, a później we Gdańsku.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: