SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Nowy sposób finansowania zakupu używanego auta. Kredyt z kosztem jak za zero procent

Nowy sposób finansowania zakupu używanego auta. Kredyt z kosztem jak za zero procent

26.02.2016, godz. 13:42
autokomis
foto: Super Express

Polacy rzadziej kupują nowe samochody niż na przełomie XX i XXI wieku. Według ekspertów Deloitte Consulting, DNB oraz Samar, obecnie aż 2/3 rejestracji nowych aut przypada na firmy, które korzystają z odliczeń podatku VAT, a niespełna 1/3 kupowana jest przez osoby prywatne. Na ograniczenie dostępu do zakupu własnych nowych czterech kółek wpłynął także fakt, że ceny nowych aut wzrosły o niemal 70 proc. w okresie 2004-2015.

Na rynku aut używanych pojawia się nowe unikalne rozwiązanie, które pozwala na finansowanie zakupu auta używanego w kredycie z jednoczesną rekompensatą kosztów kredytu. Z taką ofertą wychodzi do szukających używanego samochodu Polaków firma AAA AUTO.

Zobacz też: Kupujesz używane auto? Nie daj się przekręcić na licznik!

– Obserwujemy rosnące zainteresowanie Polaków zakupem aut używanych, ale także jesteśmy świadomi ich ograniczonych możliwości finansowych. Dlatego chcąc im ułatwić zakup wprowadzamy unikalny na tym rynku produkt finansowy, czyli "Kredyt z kosztem jak za zero procent". Jestem przekonany, że dzięki niemu teraz Polacy będą mogli kupować zdecydowanie młodsze i nowocześniejsze samochody używane. Rozsądniej jest wziąć atrakcyjny kredyt na sfinansowanie zakupu części auta, niż wydawać pieniądze na naprawę starego samochodu" – mówi Przemysław Vonau, Dyrektor Generalny AAA AUTO w Polsce.

Nowy produkt finansowy "Kredyt z kosztem jak za zero procent" skierowany jest do wszystkich klientów, którzy kupują samochód z finansowaniem w cenie do 100.000 PLN.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: