SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news O włos od wypadku! Thierry Neuville cudem uniknął kolizji z ciągnikiem rolniczym

O włos od wypadku! Thierry Neuville cudem uniknął kolizji z ciągnikiem rolniczym

10.07.2015, godz. 13:38
Thierry Neuville vs. ciągnik rolniczy
Thierry Neuville vs. ciągnik rolniczy foto: Youtube.com/Rally4You Videos

Podczas testów przed Rajdem Niemiec, fabryczny kierowca Hyundaia miał przygodę. Tylko jego refleks pozwolił na uniknięcie kolizji z ciągnikiem rolniczym, który nagle znalazł się na trasie odcinka testowego. To nie pierwsza taka sytuacja w ostatnim czasie.

Wszystko wydarzyło się na odcinku testowym przed Rajdem Niemiec. Na asfaltowy kawałek drogi tuż przed rozpędzonego Hyundaia i20 WRC wyjechał ciągnik rolniczy. Prowadzący sportowe auto Thierry Neuville wyhamował w ostatniej chwili. Na szczęście nikomu nic się nie stało, ale okazało się, że zabezpieczenie odcinka szwankuje. Zwłaszcza, że to nie pierwszy incydent w ostatnim czasie.

Czytaj: Rajd Polski 2015: zwycięstwo Ogiera w Volkswagenie Polo R WRC

Wszystko za sprawą 72. Rajdu Polski, a dokładnie jego 14. Odcinka Specjalnego. Oficjalnie został on odwołany z powodu nadmiernej ilości kibiców, którzy nie stosowali się do poleceń służb porządkowych. W internecie krąży jednak informacja, że powodem odwołania próby był... ciągnik rolniczy, który zablokował przejazd. Poniżej umieszczamy zdjęcie, które znaleźliśmy w internecie.
.

A może tak naprawdę to ta sytuacja spowodowała odwołanie OS MAZURY?!Wtedy jak było już po ptakach, winę należało zwalić...

Posted by Testy u Delegata on 8 lipca 2015

.
WIDEO - Thierry Neuvile vs. ciągnik rolniczy
.

autor: Marek Adamowicz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: