SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news 6 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów 2014 w Warszawie - ZDJĘCIA

6 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów 2014 w Warszawie - ZDJĘCIA

03.03.2014, godz. 03:30
6 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów
foto:

Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów co roku gromadzi tysiące fanów jednośladów. Tegoroczna, szósta już edycja tej imprezy po raz kolejny udowodniła, że Polacy kochają motocykle, a z roku na rok zainteresowanie nimi jest coraz większe. Większość ze zwiedzających, którzy przybyli do warszawskiego Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska wychodziła z hal zadowolona, ale nie brakowało też osób odczuwających lekki niedosyt.

6 Ogólnopolska Wystawa Motocykli i Skuterów (odbywająca się w dniach 28.02-2.03) udowodniła, że zafascynowanie motocyklami z roku na rok jest większe. W warszawskim Centrum MT Polska nie mogło zabraknąć wystawców związanych z branżą jednośladów. Na miejscu swoje stoiska zaprezentowali m.in. Ducati, BMW, Suzuki, Harley-Davidson, czy polski Junak. O ile ilość pojazdów zgromadzonych pod dachami hal robiła wrażenie, o tyle różnorodność firm nieco pozostawiała do życzenia. Tegoroczna edycja była podzielona pomiędzy poważnych graczy typu Yamaha, zajmujących swoją wystawą duży obszar, a mniejszymi firmami prezentującymi m.in. przeróbki motocykli oraz własne projekty.

Sprawdź: Kto może jeździć quadem, jak zdobyć uprawnienia na czterokołowca, ile trzeba mieć lat

Przed wejściem do hal na chodniku poustawiały się prywatne maszyny, tworząc zróżnicowany szpaler. Nie brakowało reprezentantów enduro, turystyków czy ścigaczy, a ilość pojazdów tylko utwardzała w przekonaniu, że motocyklowa brać ma się w Polsce bardzo dobrze. Warto podkreślić, że przyjazd własnym "bajkiem" stanowił wyzwanie, gdyż w trakcie trwania imprezy pogoda nie była skłonna do współpracy. Na szczęście chłodna aura nie powstrzymała fanów "dwóch kółek" od stawienia się na imprezie.

Każdy, kto chciał nabyć akcesoria, doposażyć lub zmodyfikować swoje cacko, mógł znaleźć coś dla siebie. Nie zabrakło stoisk z częściami tuningowymi, odzieżą motocyklową, kaskami czy częściami do zabytkowych motocykli. Sprzedawcy ponadto kusili atrakcyjnymi rabatami, a producenci motocykli przygotowali konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

autor: Łukasz Kuźmiuk zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: