SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Opel Mokka ma problem z kolumną kierowniczą i napinaczami pasów

Opel Mokka ma problem z kolumną kierowniczą i napinaczami pasów

28.07.2015, godz. 10:00
Opel Mokka
foto: zdjęcia własne

General Motors Poland poinformowało UOKiK o akcjach serwisowych związanej z modelem Mokka. Jedna dotyczy kolumny kierowniczej, a druga napinaczy pasów bezpieczeństwa. Do serwisów wezwanych zostanie ponad 600 aut.

W przypadku pierwszej akcji serwisowej, sprawa dotyczy samochodów produkowanych w Hiszpanii i Korei Południowej z rocznika modelowego 2015. Poinformowano, że w kolumnie zamontowanej w Mokkach wadliwie działający czujnik momentu obrotowego może doprowadzić do utraty wspomagania kierowniczego. Do serwisów wezwanych zostanie 96 samochodów, a właściciele wszystkich egzemplarzy zostaną poinformowani listownie i zaproszeni do serwisów na stosowne naprawy.

Kliknij: TEST Opel Mokka 1.4 Turbo 4x4 Cosmo

Druga akcja serwisowa dotyczy również samochodów wyprodukowanych w Hiszpanii i Korei Południowej. W zgłoszeniu do UOKiK nie podane zostały roczniki aut. Sprawa dotyczy napinaczy przednich pasów bezpieczeństwa, które w przypadku kolizji mogą nieprawidłowo zadziałać przez co możliwe jest zwiększenie obrażeń podróżujących. Do serwisów wezwanych zostanie 567 samochodów, a właściciele wszystkich egzemplarzy zostaną poinformowani listownie i zaproszeni do serwisów na stosowne naprawy.

Poniżej przedstawiamy pełną listę numerów VIN Opli Mokka objętych akcją serwisową

>> Lista numerów VIN objętych akcją dotyczącą kolumn kierowniczych <<
>> Lista numerów VIN objętych akcją dotyczącą napinaczy pasów <<

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Marek Adamowicz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: