SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Pędziła prawie 190 km/h, bo spieszyła się na ślub koleżanki - WIDEO

Pędziła prawie 190 km/h, bo spieszyła się na ślub koleżanki - WIDEO

13.05.2014, godz. 11:06
przekroczenie prędkości
foto: policja.pl

Spiesz się powoli… tej sentencji przypisywanej Oktawianowi Augustowi nie znała zapewne 27-latka, która Mercedesem Klasy S gnała ruchliwą drogą z Lublina do Zamościa nawet 185 km/h! Na szczęście na pirata w spódnicy trafili policjanci z Krasnegostawu, którzy patrolowali krajową 17-tkę cywilnym Oplem wyposażonym w videorejestrator. Zanim jednak utemperowali jej wyścigowe ambicje, ścigali ją przez kilka kilometrów.

- Kobieta rozpoczęła swój "rajd" w Ignasinie, na krajowej 17–tce. Tam na skrzyżowaniu wyprzedziła inny pojazd, w terenie niezabudowanym pędziła nawet 185 km/h, a wjeżdżając na teren Fajsławic jechała z prędkością 139 km/h – opowiada mł. insp. Janusz Wójtowicz z KWP w Lublinie.

Zobacz też: Zmiótł przechodnia z przejścia dla pieszych na oczach policjantów - WIDEO

Zatrzymana mistrzyni prostej nie kryła złości. - Tłumaczyła się, że spieszy się na ślub koleżanki – dodaje Wójtowicz. Złość zmieniła się szybko w rozczarowanie i przygnębienie, bo na ślub w końcu nie zdążyła. -  W związku z rażącym naruszeniem przepisów w ruchu drogowym funkcjonariusze zatrzymali kierującej uprawnienia, a materiały w tej sprawie skierują do sądu.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

Źródło: policja.pl
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: