SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Pierwsze Infiniti QX30 sprzedane w Polsce

Pierwsze Infiniti QX30 sprzedane w Polsce

18.03.2016, godz. 12:38
Infiniti QX30
Infiniti QX30 foto: Infiniti

Sprzedaż samochodów marki Infiniti w Polsce ma się naprawdę dobrze. Nasz kraj jest czołowym europejskim rynkiem zbytu aut tej luksusowej japońskiej mark. Co ciekawe, Polakom tak bardzo podobają się auta Infiniti, że zamawiają je w ciemno. Niedawno informowaliśmy, że pierwsze na świecie Infiniti Q60 zamówił Polak, a teraz okazuje się, że pierwszy egzemplarz crossovera QX30 również został zamówiony w naszym kraju.

Infiniti QX30 pozycjonowane w segmencie Premium Active Crossover, znalazło pierwszego w świecie nabywcę, na długo przed pojawieniem się w salonach. Jak informuje Infiniti, auto zamówiła kobieta, która zastrzegła swoją anonimowość. Do zainteresowania modelem skłoniły panią zdjęcia z europejskiej premiery QX30 na Salonie Samochodowym w Genewie. Klientka zdecydowała się na ten samochód po jeździe testowej standardową odmianą kompaktowego Q30.

Przeczytaj: TEST Infiniti Q30 Sport: design i technika drogą do sukcesu

- Pani wymarzyła sobie samochód stylowy, o odmiennym, indywidualnym charakterze, a jednocześnie funkcjonalny i z podwyższoną pozycją kierowcy. Cieszymy się, że właśnie nasz nowy model, tak znakomicie spełnia te wymagania i tak bardzo przypadł jej do gustu, że zdecydowała się czekać na auto nawet pół roku – mówi Szymon Wypior, kierownik sprzedaży Centrum Infiniti w Warszawie.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: