SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Pierwszy w Polsce salon aut poleasingowych. Tak są przygotowywane na sprzedaż

Pierwszy w Polsce salon aut poleasingowych. Tak są przygotowywane na sprzedaż

18.12.2015, godz. 09:18
sprzedaż aut poleasingowych
foto: LeasePlan

Firma LeasePlan otworzyła pierwszy w Polsce salon sprzedaży aut poleasingowych. Zakupu pojazdów pochodzących z rynku wynajmu długoterminowego mogą dokonywać nie tylko firmy i ludzie biznesu, ale też klienci indywidualni. Auta są profesjonalnie przygotowywane do sprzedaży, nie mają więcej niż 5 lat i pochodzą wyłącznie z polskich sieci dealerskich.

Zgodnie z ostatnimi danymi, w Polsce ponad 25 tysięcy razy miesięcznie wpisywane są w wyszukiwarkę Google hasła "samochód poleasingowy" i "auta poleasingowe". Okazuje się więc, że Polacy często szukają aut po wynajmie długoterminowym pochodzących z rodzimego rynku.

Wychodząca naprzeciw oczekiwaniom rynku firma LeasePlan Polska, zarządzająca flotą ponad 25 tys. aut dla blisko 1000 firm, otworzyła pierwszy polski salon aut poleasingowych. Oferta zawiera pojazdy regularnie serwisowane z pewną i zarazem pełną historią użytkowania, czy kompletem dokumentów.

Zobacz: Sprawdź w internecie historię swojego ubezpieczenia OC

- Otwarcie Salonu Aut Poleasingowych LeasePlan rozpoczyna nową erę w sprzedaży aut używanych w naszym kraju. Samochody wyłącznie z pełną historią użytkowania, z polskich sieci dealerskich i od pierwszego właściciela to alternatywa dla wszystkich, którym zależy na bezpieczeństwie zakupu - mówi Sławomir Wontrucki, Prezes LeasePlan Fleet Management Polska.

Pierwszy salon zlokalizowany w Warszawie przy ul. Malowniczej 29, pozwala na ekspozycję nawet 70 aut wewnątrz salonu oraz 250 aut na terenie zewnętrznym. Oferta zawiera samochody różnych marek i modeli ze wszystkich segmentów, w tym dostawczych do 3,5 tony.

Źródło: LeasePlan
autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: