SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Pirat Robert N. ps. FROG uciekał przed policją Mercedesem przez dwa powiaty! - WIDEO

Pirat Robert N. ps. FROG uciekał przed policją Mercedesem przez dwa powiaty! - WIDEO

12.06.2014, godz. 12:24
Mercedes Roberta N. rozbity podczas ucieczki przed policją
foto: policja

Cała Polska żyje sprawą szalonego kierowcy Roberta N., znanego również jako Boguś z BMW M3. Na jaw wychodzi coraz więcej faktów na temat wykroczeń popełnionych dotychczas przez młodego mężczyznę. Dotarliśmy do materiału, na którym można obejrzeć, jak sławny pirat ucieka przed policją białym Mercedesem Klasy C!

Robert N. został zatrzymany przez świętokrzyskich policjantów w połowie lutego tego roku. 23-letni mężczyzna uciekał od okolic Jędrzejowa do węzła Jaworznia na obwodnicy Kielc. Pirat popełnił tyle wykroczeń, że jeszcze tego samego dnia trafił do policyjnej celi.

Na wniosek policjantów, prokuratura przychyliła się do objęcia 23-latka dozorem policyjnym oraz zobligowała go do wpłacenia poręczenia majątkowego o wysokości 10 tysięcy złotych, ponadto zastosowano wobec niego zakaz opuszczania kraju.

Zobacz też: Białe BMW M3 Roberta N. było już zatrzymywane! Mamy nagranie z pościgu

Podczas ucieczki, na blisko 35-kilometrowym odcinku drogi, Robert N. wyprzedzał inne pojazdy z prawej strony, zmuszał samochody jadące z naprzeciwka do gwałtownego zjeżdżania mu z drogi. Chcąc uniknąć zatrzymania, omijał z lewej strony wysepki rozdzielające pasy ruchu, jadąc pod prąd.

Po sprawdzeniu kartoteki pirata okazało się, że kilkadziesiąt razy był już karany za masę wykroczeń drogowych. Sławny Boguś z M3 został wtedy wypuszczony z aresztu, jednak musiał zapłacić 10 tysięcy poręczenia majątkowego.

WIDEO - zobacz pościg za Robertem N. w białym Mercedesie

autor: Rafał Michalak zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: