SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Pit Party na VERVA Street Racing 2014 – fotorelacja z imprezy przed głównym show na Stadionie Narodowym

Pit Party na VERVA Street Racing 2014 – fotorelacja z imprezy przed głównym show na Stadionie Narodowym

21.09.2014, godz. 19:05
Dakar na Narodowym: Pit Party
Dakar na Narodowym: Pit Party foto: zdjęcia własne

Jak było na głównym show VERVA Street Racing 2014 Dakar na Narodowym, można się dowiedzieć z fotorelacji, do której zamieszczamy odnośnik w linku poniżej. W tym materiale prezentujemy za to, co działo się przed wieczornym spektaklem. A działo się naprawdę dużo!

Ponad 300 samochodów, pokazy driftu, motocyklowych akrobacji, jazda na motocyklach w kuli śmierci i liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Ponadto możliwość zdobycia autografu lub zrobienia zdjęcia z gwiazdą show. To jednak tylko niektóre atrakcje, które czekały na gości podczas Pit Party Verva Street Racing Dakar na Narodowym.

Zobacz też: VERVA Street Racing 2014 - fotorelacja z wielkiego show Dakar na Narodowym

Wszystko zaczęło się o godzinie 14 na terenie przed Stadionem Narodowym. Impreza była podzielona na kilkanaście dużych stref, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Można było zobaczyć m.in. jak mierzy się moc samochodu, jak brzmią supersamochody, jak ciężko jest prowadzić bolid Formuły 1, lub spotkać się z gwiazdami Dakaru i polskich rajdów. Dało tę także z bliska dotknąć ich maszyn, obejrzeć stare amerykańskie muscle cars, podziwiać poddane tuningowi ciężarówki, a nawet nauczyć się lub przypomnieć zasady pierwszej pomocy.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

autor: Marek Adamowicz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: