SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Pojazdy serii NASCAR na VERVA Street Racing 2015

Pojazdy serii NASCAR na VERVA Street Racing 2015

28.09.2015, godz. 10:46
Top Gear Live w Polsce / Verva Street Racing 2013
foto: Super Express

Wyczynowe pojazdy, które zazwyczaj można podziwiać na torach wyścigów serii NASCAR, będzie można obejrzeć z bliska już 24 października. Te i inne maszyny pojawią się na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie odbędzie się VERVA Street Racing 2015.

Szósta edycja imprezy to nie tylko maszyny typu NASCAR, ale też auta dające z siebie wszystko na bezdrożach, czy krętych odcinkach rajdów specjalnych. Za kierownicami pojazdów ekipy ORLEN Team, zobaczymy Adama Małysza, Kubę Przygońskiego i Marka Dąbrowskiego, czyli wielokrotnych uczestników najtrudniejszego rajdu świata - rajdu Dakar.

– W tym roku na VERVA Street Racing zaprezentuję Mini. To auto z topowej półki, obecnie najlepsze na świecie. Mam nadzieję, że właśnie ten samochód, który pokażę na Stadionie Narodowym, dowiezie mnie potem do mety przyszłorocznego Dakaru na wysokim miejscu – mówi Adam Małysz.

Sprawdź: Felix Baumgartner będzie driftował VERVA Street Racing 2015

Głównym punktem wieczoru VERVA Street Racing będzie show "Clarkson, Hammond & May Live". – Jestem ich wielkim fanem! Widziałem każdy odcinek ich programu – to, co zrobili z motoryzacją w telewizji jest niesamowite! Warto ich zobaczyć na żywo! – mówi Jakub Przygoński. Ponieważ finał widowiska z udziałem Brytyjczyków będzie prowadzony w języku angielskim, uruchomiona zostanie specjalna częstotliwość (95,1 MHz), na której widzowie będą mogli słuchać tłumaczenia symultanicznego za pomocą własnych telefonów komórkowych z funkcją radia i słuchawkami
.

VERVA Street Racing - ceny biletów
.

Bilety można kupić w sieci eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju. Ceny różnią się w zależności od wyboru miejsc na Stadionie Narodowym: 129,00 PLN, 159,00 PLN, 249,00 PLN. Bilety dla dzieci w wieku 4-12 lat objęte są dodatkową zniżką w wysokości 20%.

- W sprzedaży dostępne są także wejściówki do specjalnej strefy VIP GOLD w cenie 999,00 PLN.

- Dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich cena biletu to: 99,00 PLN.

Polub SuperAuto24.pl na Facebooku

Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: