SUPERAUTO Nowości Testy Porady Moto news Auto katalog Galerie Kalkulatory
SuperAuto moto news Wypuścił psy na autostradzie A2. Policja szuka świadków

Wypuścił psy na autostradzie A2. Policja szuka świadków

15.06.2016, godz. 12:11
Autostrada
foto: Super Express

Policja szuka świadków, którzy w niedzielę na autostradzie A2 widzieli samochód zatrzymany na pasie zieleni. Prawdopodobnie kierowca auta wypuścił na autostradę dwa psy. Jeden z nich wybiegł na pas ruchu i spowodował groźny wypadek.

Do zdarzenia doszło pomiędzy węzłami Wiskitki i Grodzisk Mazowiecki w miejscowości Feliksów. Przebiegający przez jezdnię pies zmusił kierowców do gwałtownego hamowania. Kilka aut ominęło zwierzę, ale niektórym ten manewr się nie udał. Jeden z kierowców najechał na hamujące auto, a po uderzeniu kilkakrotnie dachował. Kierowca Skody, która brała udział w wypadku trafił do szpitala.

Zobacz też: Uderzenie w barierki i dachowanie na autostradzie A2

Do tej pory udało się ustalić, że kierowca, który zatrzymał się na pasie zieleni, tuż po wypadku spakował psy do auta i odjechał. Pojawiły się też wątpliwości, czy rzeczywiście kierowca ten był właścicielem psów, czy zatrzymał się aby je przegonić z autostrady.

Policja apeluje do osób, które mogą pomóc w ustaleniu przebiegu zdarzenia, o kontakt z KPP w Żyrardowie. W przypadku, jeśli poszukiwany kierowca okaże się właścicielem psów, zostanie postawiony przed sądem.

/źródło wideo: x-news/

autor: Jakub Tujaka zobacz inne artykuły tego autora
Więcej w superauto
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: